GOPro tarafından yeni aksiyon kamerası üretimi için çalışmalar oldukça hızlandırılmış olup gelen son açıklamalar ile yeni kameranın 2 Ekim tarihinde tanıtılacağı öğrenildi.

Aksiyon kameraları gördüğümüzde ilk akla gelen markalardan biri olan GOPro, bir yeni kamera üretimi için kolları sıvamış ve piyasaya olduğundan çok daha fazla iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Konu için gelen detaylara bakıldığında GOPro Hero5 modelinin kısa bir süre sonra tanıtımının yapılacağı öğrenildi. 2 Ekim tarihinde tanıtımı yapılması beklenirken, bu tarih itibari ile yapılan tanıtımlar ile birlikte GoPro Hero5 resmen piyasada kullanılmaya başlanacak.

Yeni Model Çok Fazla İlgi Görüyor

Aksiyon kamerası modellerini sunan GOPro daha önceki Modeli Olna GOPro Hero4 ve Hero3 ile piyasayı sallarken yeni modeli sunacak GOPro şimdi piyasada çok daha güçlü bir bölümde yer alacak gibi duruyor. İddalı açıklamalarda bulunan GOPro, GoPro Hero5 ile birlikte markanın ad bu sektördeki beklentileri oldukça fazla.

İki Farklı Versiyon Gelecek!

GOPro Hero5 modeli için son gelen bilgilerde bu model için ayrıca Drone modelide tanıtılacağı belirtildi. Bu şekilde GOPro’nun yeni modelleri ile beraber tüm dengeler değişime uğrayacak. Şimdiden yeni modellerin büyük bir ilgi çekmesi beklenirken, 2 Ekim tarihi itibari ile tüm teknik detaylara da erişim sağlanabilecek.

Fiyatlar Ne Kadar Olacak?

Yeni gelmesi beklenilen ürünlerin ülkemizde de satılması düşünülürken,

  • Hero5’n Black versiyonunun 400 Dolar,
  • Session versiyonunun 300 Dolar
  • Drone fiyatının da 800 Dolar olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here