Ana SayfaOyunGTA 5 Polis Modu Yayınlandı

GTA 5 Polis Modu Yayınlandı

-

Bir neslin oyunu haline gelen GTA’da yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor. Son olarak çıkan GTA 5’de sadece serserilik yapmak yerine Los Santos şehrinin güvenliğini sağlayabileceksiniz.

Oyun piyasasına adım attıktan sonra GTA oyununun diğer oyunlara göre hep farklı bir çekiciliği olmuştur. Farklı şekillerde oynanabilmesi ve özgürlüğü ön planda tutmasıyla oyuncuların vazgeçilmezleri arasında yer alan son oyun GTA 5 deprem etkisi yaratmayı başardı.
İlk olarak Play Station kullanıcılarına sunularak PC oyuncularını iyice sabırsızlandıran oyun sonradan PC’ye gelerek PC sahiplerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Su altında kalan şehirler gibi farklı modlari yer alan oyun bu sefer GTA 5 Polis Modu ile karşımızda. Bu modu oynarken kendi görünümünüzü ayarlayabildiğiniz gibi yanınıza ekstra bir partner daha alabiliyorsunuz.

Benim genimde polislik var ben bu iş için yaratılmışım dediğiniz halde bir türlü fırsat bulamadıysanız GTA 5 Polis Modu tam size göre. Ancak bunun için Script Hook V modunu kurmanız gerekli. Bundan sonra kanunsuzlara kanun kelimesinin ne anlama geldiğini öğretebilirsiniz.

Ayrıca bkz: GTA 5 Hileleri

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here