Ana Sayfa İpucu Güncel Fatih Psiphon Pro VPN Ayarları

Güncel Fatih Psiphon Pro VPN Ayarları

Psiphon Pro VPN uygulamasının düzenlemeleri neler?

-

VPN uygulamaları, genelde yasaklı sitelere ya da erişimin kısıtlı olduğu ağlarda ağ kısıtını aşarak internete girmeye izin veriyor. VPN uygulamalarının kullanıldığı ağlardan en yaygın olanı ise Fatih ağı. Okullarda kullanılan ve belli erişim kısıtları olan Fatih ağının tüm bu kısıtlarını kaldırmak için kullanılan VPN programlarından birisi de Fatih VPN Psiphon Pro  uygulaması.

Kullanım alanı oldukça geniş olan uygulama, genel olarak ağa direk bağlantı imkanı sunuyor ve sosyal medya uygulamalarından tutun çeşitli oyunlara kadar erişim izni veriliyor. Burada tek dikkat edilecek nokta ise Psiphon Pro VPN uygulamasının ayarlarını doğru bir şekilde yapmak olacak. Hemen uygulamanın ayarlarını nasıl doğru bir şekilde kullanacağımız konusunda detaylara geçelim.

Psiphon Pro VPN Uygulaması için Ayarlar Neler?

 • Uygulamanızı cihazınıza yüklemenizin ardından, uygulamayı başlatın.
 • Uygulamanın ana ekranında, üst kısımda yer alan “Seçenekler” bölümünü göreceksiniz.
 • Seçenekler kısmını seçerek ayar menüsüne giriş yapın.

Psiphon Pro VPN

 • Seçenekler kısmına girmenizin ardından Vekil sunucu ayarları bölümünde “Bir http vekil sunucusu aracılığıyla bağlan” sekmesini onaylı hale getirmeniz gerekiyor.
 • Bu işlemin hemen ardından ise “Özel http üst bilgileri” sekmesine giriş yapmanız gerekiyor. Diğer ayarları bu kısım üzerinde düzenleyeceksiniz.
 • Bu alana girdiğiniz zamanda yeni bir pencere karşınıza gelecek. Karşınıza gelen pencere üzerinden “Üst bilgi 1” kısmına gelmeniz ve bu kısma “Host” ifadesini yazmanız gerekiyor. Host ifadesini yazmanızın ardından alt kısımda yer alan kısma da bir site adresi gireceğiz.

Psiphon Pro VPN

 • İkinci kısma “blogspot.com” adresini girin. Bu adres SSH bilgilerine göre değişiklik de gösterebilir. Güncel ayarlarda site adreslerinde değişiklikler olabilir.
 • Yapacağınız tüm bu düzenlemelerin ardından ana sayfanıza geçmeniz ve ana sayfanız üzerinden de “Tüm cihazı Tünelle” sekmesini işaretleyip VPN uygulamasını başlatmanız gerekiyor.
 • Uygulamanızı başlatmanızın ardından ağ sınırı kalkacaktır. Ağ sınırının kalkmasının ardından tüm sitelere kolayca giriş yapabilirsiniz.
 • Burada dikkat edeceğiniz kısım sitelerin ayarlarının değiştirilmesi. Zaman zaman gelecek olan güncellemelerle beraber site adreslerinin ve host adreslerinin değişmesi gerekebilir.
 • Bu adreslerin düzenli olarak değiştirilmesi gerekli. Sitemizde zaman zaman bu güncel ayarlara göre değişiklikler yapacağız. Şimdilik tüm bu işlemler yeterli olacaktır.

  En hızlı şekilde Fatih VPN üzerinden yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

25,589BeğenenlerBeğen
56,935TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here