Ana Sayfa Akıllı Telefon Herkesin Alabileceği Fiyata Nokia 2.4 Geliyor

Herkesin Alabileceği Fiyata Nokia 2.4 Geliyor

Nokia 2.4 uygun fiyatı, yüksek batarya kapasitesiyle ülkemize de geliyor. İşte telefonun fiyatı.

-

Uygun fiyatlı Nokia telefonlara alışkanlığımız oluşmaya başladı. Nokia, geri döndü döneli strateji değiştirdi ve satış fiyatı makul olan akıllı telefonlarla boy gösterir oldu. Bu stratejiyi devam ettirecek bir başka telefon olacağı konuşulan Nokia 2.4 için de aynı durum geçerli olacak.

Bugün telefonun özellikleriyle ilgili ilk bilgiler olarak gösterilen bazı detaylar paylaşıldı ve ilk ipuçlarını aldık. Peki, yeni telefon nasıl?

Nokia 2.4 için İlk Bilinenler

Telefon hakkında, teknik kısım için çok fazla bir bileşen ortaya çıkmadı. İşte işlemci şu model ya da kullanılan RAM miktarı şu gibi bir şey söyleyemeyeceğiz. Paylaşılan bilgiler daha çok fiyat ve batarya konusunda oldu.

Zaten bizi memnun eden de giriş seviyesi akıllı telefonların bile 200 doları bulduğu şu günlerde düşük fiyatlı bir akıllı telefonun gelecek olması.

Sızdırılan bilgilere göre telefonun fiyatı 130 dolar olacak. Satış fiyatının bu seviyede olmasına karşın telefonun Android’in son sürümlerine sahip olması ve işlemci ile RAM dengesini de yeterli seviyeye getirmesi bekleniyor.

FCC üzerinden de onay alan ve TA-1277 kod numarasıyla gözüken akıllı telefonun, ülkemizde de 1300 TL ile 1400 TL arasında satış fiyatı olacaktır. Hatta daha düşük fiyatlar bile konuşulabilir.

Nokia 2.4

Fiyat ana konumuz oldu ama Nokia 2.4 için belli olan başka konular da var. Mesela telefonun bataryası. 4380 mAh değerinde kendi sınıfı için rekor sayılacak bir batarya kapasitesi bulunduracak akıllı telefon 5G desteğinden de yoksun kalacak.

Böyle bir fiyata satılan akıllı telefonun içerisinde 5G destekli bir modem olması zaten biraz hayalci bir yaklaşım olur. Kaldı ki bunun için işlemcilerin 5G destekli olması ve yüksek seviye işlemciler olması gerekiyor. Teknik açıdan baktığımızda, bunlar hep fiyat yükselten detaylar.

Ülkemizde de satılacak ve düşük fiyatlarıyla bizleri memnun edecek Nokia 2.4 akıllı telefonunun tanıtım tarihi ise Eylül olacak. Yalnız telefonu hemen Eylül ayında satışa çıkacak şekilde beklemeyin. Satışlar Ekim, Kasım ayını bile geçebilir. Bunun bilgisini tanıtımla alacağız.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei’den Yepyeni Bir Parmak İzi Kilidi!

Huawei, yakın zamanda ekran parmak izi kilit açma teknolojisi için bir patent başvurusunda bulundu. Bu, bir akıllı telefon ekranının her santiminden kilidi...

Huawei Watch Fit’e İlk Bakış

Geçen hafta, Huawei'nin Huawei Watch Fit olarak piyasaya sürülecek ve kod adı Stia olan bir akıllı saat üzerinde çalıştığını öğrendik. Bugün, özellikleri,...

Xiaomi Mi 10 Ultra’nın Temel Özellikleri Ortaya Çıktı!

Xiaomi'nin 10. yıl dönümü töreni, günün yıldızı olması beklenen Mi 10 Ultra ile başlamak üzere. Etkinlikten hemen önce Mi 10 Ultra, Çin'in...

Huawei Watch Fit Özellikleri, Fiyatı ve Görüntüleri Yayınlandı

Geçen hafta, Huawei'nin Huawei Watch Fit olarak piyasaya sürülecek kod adı Stia olan bir akıllı saat üzerinde çalıştığını öğrendik. Bugün, özellikleri, fiyatı...

2020’nin En Popüler Telefonları

Samsung tarafından yapılan büyük duyurular ve uzun süredir ertelenen Google tanıtım etkinliklerinin ardından en popüler telefonların bir tablosunu oluşturmak istedik. Bu makalemizi...