Ana SayfaOyunHill Climb Racing Android Oyunu

Hill Climb Racing Android Oyunu

-

Yaklaşık 2 seneden beri Google Play Store‘da yayında olan bir yapımı ele alacağız bu başlığımızda. Hill Climb Racing ismi ile bilinen bu yapım özellikle son güncellemesi ile gözümüze girmeyi başardı. Fingersoft firmasının ürünü olan yapım yarış oyunları kategorisinde yer almaktadır.

Basit çapta iki boyutlu bir araba sürme oyunu olan yapım, eğlenceli haritası ve farklı araç türleri ile ön plana çıkıyor. Şimdi Hill Climb Racing oyun sistemi, haritaları ve araçlarından biraz bahsedelim.

Oyunun sistemi oldukça basittir. Aracınız ile soldan sağa doğru gidiyorsunuz. Bu sırada yakıtınızı doğru kullanmalı, yerdeki altınları toplamalı ve aracınız ile kaza yapmamalısınız. Bu şekilde olabildiğince yüksek mesafe ve puan kazanmalısınız.

Onlarca araba türüne sahip olan Hill Climb Racing Android Oyunu, bu araç türlerini kazandığınız altınlara göre açmanızı istiyor. Araçların performansına göre fiyatları da artıyor tabi ki.

Hill Climb Racing Android Oyunu
Hill Climb Racing Android Oyunu

Haritalar da araçlar gibi altın sistemine göre çalışıyor. Lavlı haritadan mağara haritasına kadar onlarca haritayı, kazandığınız altınlar ile kolaylıkla açabiliyor ve ardından oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Hill Climb Racing Android Oyunu, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak sunuluyor. Dilerseniz uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Aşağıda yer alan butona tıkladıktan sonra oyunu indirip oynamaya başlayın.

İyi oyunlar!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here