Ana Sayfa Akıllı Telefon HMD, Nokia 3310 3G'yi duyurdu

HMD, Nokia 3310 3G’yi duyurdu

-

Nokia 3310 (2017), 2017 yılının başında duyurusunun ardından büyük bir hit oldu. HMD, telefonun 3G şebekelerini desteklemediğini herkese anlattıktan sonra sevinç biraz yarıda kaldı. Bu, ABD’de ve 2G’yi devre dışı bırakma sürecinde olan diğer ülkelerdeki hayranların telefon almayacakları anlamına geliyor. Artık güzel bir haberimiz var!

Finlandiya şirketi yeni renkler, yeni kullanıcı arabirimi ve adından da anlaşılacağı gibi bir 3G bulunan Nokia 3310 3G‘yi yeni tanıttı.

Bu, nostaljik duruma neden olan telefonun dünyadaki daha fazla taraftara ulaşmasını sağlıyor, HMD bir basın açıklaması yaptı. Ayrıca 6.5 saat konuşma süresi ve 27 gün bekleme süresi sözü veriyor.

HMD ayrıca kullanıcı arayüzünü yeniden tasarladı ve yenilenen telefona daha fazla renk seçeneği ekledi. Özelleştirme, simgeleri yeniden düzenlemeyi ve altı renkten birinden renk temaları seçmeyi içeriyor.Nokia 3310

Nokia 3310 3G, Azure, Sarı, Sıcak Kırmızı veya Kömür renk olarak sunulacak ve 69 € fiyat etiketi alacak. Piyasaya ise ekim ortasından çıkacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.