Ana Sayfa Akıllı Telefon Honor 10 Özellikleri Kesinleşti! TENAA'da Ortaya Çıktı!

Honor 10 Özellikleri Kesinleşti! TENAA’da Ortaya Çıktı!

Aylardır sürekli sızıntılar ile özelliklerine ulaştığımız Honor 10'un özellikleri TENAA'da görüldü ve kesinleşti...

-

15 Mayıs’ta dünya çapında satışa çıkması beklenen Honor 10‘un özellikleri 10 gün önce ortaya çıkmıştı. Şimdi Çin telefon listeleyicisi TENAA sayesinde elimizde özellikleri hakkında çift teyit var. Bir sonraki Honor amiral gemisi Kirin 970 yonga setine, uzun bir çentikli ekrana ve Android işletim sisteminin en son sürümüne sahip olacak.

Honor 10, aşağıdaki model numaraları altında dört farklı konfigürasyonda ortaya çıkacak: COL-AL10, COL-TL10, COL-AL00 ve COL-TL00. Yonga seti; Huawei‘nin sahibi HiSilicon tarafından üretildi ve 2.36 GHz hızına sahip bir 8 çekirdekli işlemci ile geliyor. RAM 4 veya 6 GB olacak ve depolama da iki boyutta 64 GB veya 128 GB olarak sunulacak.

Ön panelin Huawei‘nin P20 serisine yaptığı gibi, kamera ve kulaklık için bir çentik koyması daha olasıdır. Çözünürlük 19:9 en boy oranı ile 2280 x 1080 pikseldir. Ekran diyagonal olarak 5.84 inç olacak ve bir LCD olması bekleniyor.Honor 10 Özellikleri Kesinleşti! TENAA'da Ortaya Çıktı!Honor 10, daha önce de sızıntılarda gördüğümüz gibi çift kamera ile geliyor. Kurulum 16 MP + 24 MP olacak ve hafta sonundaki bilgilere göre “semantik görüntü bölümleme modu” na sahip olacak. Bu mod yeni telefonun tek bir fotoğrafta çok yönlü algılama yapabilmesi anlamına geliyor, ki bu da Kirin 970’in yapay zekasının yetenekleri tarafından yapılacak.

Kaynakgsmarena

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here