Ana Sayfa Akıllı Telefon Honor 10X Yolda! İşte Yeni Detaylar!

Honor 10X Yolda! İşte Yeni Detaylar!

Honor 10X'in gelişi yakın olabilir...

0

Honor‘ın yeni bir rapor önermesiyle Çin teknoloji devi Huawei, Honor 9X‘in üst serisini yakında piyasaya sürebilir. Honor 10X’in yakında tanıtılacağı ve Huawei’nin Kirin 820 5G yonga seti ile destekleneceği bildirildi.

Tarihsel olarak, Honor X serisi telefonlar pazarda oldukça rekabetçi orta menzili hedefliyor. Yani bir Honor 10X’in de orta segment bir telefon olacağı düşünülüyor. Nihai lansmanıyla ilgili rapor, Çinli bir mikroblog sitesi olan Weibo yayınından geldi.

Ne yazık ki, yazı akıllı telefonla ilgili daha ince ayrıntıları paylaşmıyor, ancak bir görüntüyü ve barındıracağı önemli bir bileşeni içeriyor. Honor 9X, Kirin 810 yonga setine sahipken, Honor 10X, yaklaşan Kirin 820 işlemci aracılığıyla 5G desteği alacak.

Gerçekten kullanılacak olan yonga seti Kirin 810’un kardeşi ise, telefondan benzer fiyat aralığında iyi bir performans bekleyebiliriz. Bununla birlikte, 5G ağı şüphesiz serinin en önemli donanımlarından biri. Sızıntı doğruysa, Honor 10X, dizideki ilk 5G akıllı telefon olacak. 9X, 23 Temmuz 2019′da piyasaya sürüldü, bu yüzden Honor 10X’in de aynı zaman dilimine piyasaya ulaşması bekleniyor.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version