Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Honor V30 Pro, DxOMark'ta Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Honor V30 Pro, DxOMark’ta Hayal Kırıklığına Uğrattı!

-

Kasım 2019’da piyasaya sürülen Honor V30 Pro, DxOMark Audio ekibi tarafından geçtiğimiz günlerde test edildi. Ne yazık ki, telefon sadece 59 puan aldı, bu da Realme X2 Pro’dan sadece bir puan daha fazla olduğu anlamına geliyor. Sonuç olarak, telefon ilk 10’dan çok uzak bir sıra olan 15. sırada yer alıyor.

Tek bir hoparlör sistemine sahip bir telefon olan Honor V30 Pro, mekânsal olarak çok iyi bir performans sergiliyor. Ses tek bir taraftan geldiğinden, oynatmadaki genişlik mevcut değil, ayrıca denge ve yerelleştirilebilirlik bozulmalara maruz kalıyor.

Tını performansı iyi ama bas eksikliği açıkça hissediliyor, bu da çalma sesinin genel tını ve dinamiklerini etkiliyor. Ancak net ve hassas üst düzey uçlar iyi bir ses çıkışına neden oluyor.

Bir kez daha, hacim performansı iyi diyebiliriz. Bununla birlikte, aşırı sıkıştırma ses içeriğini maksimum ses seviyelerinde etkiliyor ve aynı zamanda tıslama sesleri üreterek bozulmaya neden oluyor.

Kayıt yapmaya gelince, telefon çalınmasından çok daha iyi performans gösteriyor. Kayıt frekansı çok iyi ve olağanüstü bas genişletmeye sahip. Dinamik, büyük SNR (sinyal/gürültü oranı) nedeniyle iyi korunmuş.

Mekansal performans, mükemmel yerelleştirilebilirlik ve genişlik ile dikkat çekici. Kaydedilen ses yüksekliği, yüksek ortamlarda bile çok az sayıda eserle mükemmel. Doğal ton dengesi ve yukarıda belirtilen tüm kayıt özellikleri sayesinde arka plan oluşturma da mükemmel diyebiliriz. Genel olarak, Honor V30 Pro kayıt için iyi bir telefon olsa da, çalma için ortalama bir telefon diyebiliriz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.