HTC-Butterfly-3-with-5-2-inch-2K-Display

Akıllı telefon sektörünün iddialı firmalarından bir tanesi olan HTC, Butterfly serisini devam ettireceği yönünde iddialardan sonra Butterfly 3’ün özelliklerinin ortaya çıkması ile gündemde. İnternete sızan HTC Butterfly 3’ün özellikleri hakkında HTC’den hiçbir açıklama gelmese de telefonun çıkacağı kanaatinde herkes. 2015’te üst segment akıllı telefon duyurusunu gerçekleştiren HTC, Butterfly 3’ü ne zaman tanıtır bilinmiyor. İddialara göre HTC Butterfly 3, 5.1 inç büyüklüğünde Quad HD bir ekrana sahip olacak. Galaxy S6 ile aynı piksel yoğunluğunda olacağı ileri sürülen HTC Butterfly 3, işlemci olarak Qualcomm’un 64 bit mimarili sekiz çekirdekli olan Snapdragon 810’u kullanmaktadır. Grafi işlemcisi olarak ise Adreno 430 yonga seti kullanılmıştır.

3 GB RAM’in bulunacağı HTC Butterfly 3‘ün 32 GB dahili depolama alanı olacak. Kamera konusunda oldukça iddialı olacak Butterfly 3, 20.7  MP çözünürlüğünde bir arka kameraya sahip olacak. ÖN kısımda da 13 MP çözünürlüğünde bir kameraya sahip olacak ve bu ön kamera 4K video çekimi yapabilecek.

 

HTC Butterfly 3‘ün suya dayanıklı olacağını da söyleyebiliriz. Plastik bir kasa aile geleceği ileri sürülen cihaz, HTC’nin iddialı modellerinden birisi olacak gibi görünmektedir. Ne zaman tanıtımı yapılır, hangi ülkelerde nasıl bir fiyattan satışa çıkar şuanlık bir bilgi bulunmayan akıllı telefon; HTC kullanıcıları tarafından büyük bir merakla beklenmektedir. Üst segmehtte yerini alması beklenen cihaz, mevcut iddialı modeller ile kıyasıya yarışacak özelliklerde olup, nasıl bir başarı yakalayacağı da merak edilmektedir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.