htc-desire-10un-yeni-videosu

HTC’nin yeni telefonu Desire 10, tanıtım tarihine yaklaşıldıkça yeni videolarla karşımıza çıkıyor. HTC’nin Desire 10 videosu haberimizde.

Son aylarda Android tarafında adını sıkça duyuran HTC, Pixel serisi ve Desire 10 modelleriyle karşımıza çıkma hazırlıkları yapıyor.

20 Eylül tarihinde tanıtılacak olan HTC Desire 10 modelini gündemde tutmak için yeni videolar ve görseller paylaşmayı sürdüren HTC, bugün bir yeni video daha paylaştı.

htc-desire-10un-yeni-videosu

Parmak izine dikkat çekildi!

Bugüne kadar ortaya çıkan sızıntılarla neredeyse tüm detayların bilindiği HTC Desire 10 serisi, ortaya çıkan bilgilere göre Desire 10 Pro ve Desire 10 Lifestyle ismiyle iki farklı model olarak sunulacak.

Her iki modelde şu ana kadar gelen bilgilere göre 5.5 inç büyüklüğünde ekrana, 3 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına, 13 Megapiksel arka 5 Megapiksel ön kameraya sahip olacak. Arada önemli farklardan biri Pro modelinin Full HD, Lifestyle modelininse HD ekrana sahip olacak olması.

HTC’nin yayınladığı bu videoda arka tarafta yer alan parmak izi tarayıcısı ön plana çıkartılıyor. Yeni Desire 10 modeli hakkında detaylı bilgiler 20 Eylül’deki resmi tanıtımdan sonra ortaya çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here