HTC U12 Plus

HTC “dünyanın ilk büyük blockchain telefonu”nu yaptığını doğruladı. Bu cihaz yaklaşık 1000 ABD doları maliyetli ve kullanıcının kendi kripto dijital kimliğine sahip olmasına olanak tanıyan gizemli bir cihaz.

Yaklaşan cihaz HTC “Exodus” kod adını taşıyor. Ancak bu konuyla ilgili detaylar büyük bir gizemle kaplı ve bu telefon hakkında sahip olduğumuz tek şey bir adet çizimdir. HTC daha önce böyle bir telefon üzerinde çalıştığını söylemişti. Ancak yakın zamanda ayrıntıları onayladı ve şimdi yılın sonuna kadar piyasaya sürmeyi hatta bu yılın üçüncü çeyreğine yönelik fiyatlandırma hakkında da daha fazla ayrıntıyı açıklamayı taahhüt etti.

HTC Dünyanın İlk Amiral Gemisi Blockchain Akıllı Telefonunu Yapıyor!

HTC, şirkette garip bir baş şifreleme görevlisi bile oluşturdu. Bu yeni CCO’nun yaklaşan telefonla ilgili söylediği üzere:

“Yeni internet çağında insanlar genellikle verileri hakkında daha bilinçli, bu da kullanıcının dijital kimliğine sahip olmaya başlaması için mükemmel bir fırsat. Exodus, telefonun en kişisel cihaz olduğu için başlandığı için harika bir model ve ayrıca tüm verilerinizin kaynağıdır. İnterneti dağıtmak ve modern kullanıcı için yeniden şekillendirmek üzere sunduğu bu fırsattan dolayı heyecan duyuyorum.”

Telefon blok zincirde mevcut olan kullanıcı verilerine ve onunla birlikte gelen güvenlik ve korumaya ilişkin benzersiz yaklaşımla fark yaratacaktır. İşte bu yeni telefonun tüm misyonu tek bir cümlede özetlendi:

“Kendi anahtarlarınızı tuttuğunuz, kendi kimliğinize ve verilerinize sahip olduğunuz ve telefonunuzun bir merkez olduğu bir telefon hayal ediyoruz.”

Yaklaşan telefon dünyanın her yerinde önemli bir istisna olacak.

Yönetici ayrıca bunun kesinlikle Çin dışında her yerde kullanılabileceğini söyledi.

Bu telefon HTC‘yi akıllı telefon alanında kurtaracak ve zafer kazandıracak kitlesel pazar telefonu olacak mı? Yoksa yaklaşan HTC Exodus’un belirli bir kullanıcı grubuna yönelik bir niş cihaz gibi ses çıkarması mümkün mü?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here