htc-one-m9-rear-camera

HTC; daha önce One M9 bir kamera güncellemesi yapmıştı. Çekim kalitesini arttırmaya yarayan bu güncellemeyle birlikte artık HTC One M9’da yapılan çekimler daha kaliteli ve daha detaylı bir hal almıştı. HTC bu kez de Google Play’da yer alan HTC kamera uygulamasını güncelledi ve bu alanda da kalitesini arttırdı.

HTC One M9 kamera güncellemesinden sonra HTC kamera da güncellendi. HTC’nin Google Play’da yer alan HTC kamera uygulamasının güncellenmesiyle birlikte One M9 RAW yani ham kamera özelliği de ortaya çıkmış oldu. Bu güncelleme; ham kamera özelliğine sahip olan HTC One M9’un yanı sıra; One M8 Eye ve Desire Eye modellerinde de Beni Ekle modunda da birtakım değişikliklere yol açtı.

Android 5.0 Lollipop özelliğine sahip olan One M8 Eye ve Desire Eye modellerinde de artık kamera ekleme ya da kaldırma özelliği yer alacak. Aynı zamanda bölünmüş çekimlerde de bölme çizgisinin ayarlanması söz konusu. Bu arada yeniliklerden yararlanabilmek için; kullanıcıların Google Play Store’dan kamerayı güncellemeleri gerekecek.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.