HTC’nin yeni bir telefon serisi ile piyasaya tekrar geleceği konuşulurken, yeni serinin ilk modelleri Ocean Note, Ocean Smart ve Ocean Master olacağı öğrenildi.

HTC, artık kendini daha iyi bir yere taşımak isterken bir çok çalışma ile bu durumu gerçekleştirmek istiyor. Son gelen bilgiler ile beraber HTC Ocean Note, Ocean Smart ve Ocean Master modelleri ile çok iddialı bir şekilde piyasaya gelecğei öğrenildi. Günümüze kadar bir çok başarılı model ile piyasaya gelmiş HTC ne yazıkki istediği sonuçları bir türlü alabilmiş değil.

Ocean Serisi HTC’yi Kurtaracak Mı?

Desire serisi ile beraber çok iyi bir satış kitlesine ulaşan HTC ne yazık ki bu başarıyı uzun süreli koruyamadı. Bu bakımdan yeni modeller çıkaracak olan HTC Ocean Note, Ocean Smart ve Ocean Master modellerini piyasada yakında göreceğiz. Belli başlı hamleler ile piyasada yükselmek isteyen HTC için detaylar LlapTooFeR tarafından geldi. Telefonların 2017 yılı içerisinde piyasaya geleceği söylenmekte. Böylece konu hakkında detayların ilerleyen günlerde geleceğini söyleyebiliriz.

HTC Ocean Note, Ocean Smart ve Ocean Master için en çok merak edilenler ise telefonlarda yer alacak özellikler ve fiyat.

Böylece HTC Ocean Note, Ocean Smart ve Ocean Master için biraz daha beklemememiz gerekecek

HTC bu modelleri piyasaya getirdiği zaman eminiz ki eski başarısına başarı katıp daha iyi yerlere gelecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here