Ana Sayfa Teknoloji Haberleri HTC, One A9 Yenileniyor!

HTC, One A9 Yenileniyor!

-

HTC, One A9 modelinin yenilenmiş versiyonu olan One A9s modelini duyurma planları yapıyor. Detaylar haberimizde.

HTC tarafından geçtiğimiz yıl tanıtılan One A9 modeli, tasarımsal olarak iPhone 6’yı andırmasıyla çok fazla eleştiri almıştı. Bazı kullanıcılar tasarımın HTC’ye bazılarıysa Apple’a ait olduğunu iddia ederken, HTC bir adım daha attı.

Akıllı telefon üreticisinin One A9’un donanımsal ve tasarımsal açıdan daha gelişmiş versiyonu olacak One A9s modeli üzerinde çalışma yaptığı öğrenildi.

Bununla beraber HTC’nin Apple’dan ilham aldığı iddaları daha da arttı çünkü bildiğiniz gibi Apple’da çıkardığı modellerde köklü değişiklikler yapmadan uzun yıllar boyunca geliştirmeler yapıyor.

HTC, One A9 Yenileniyor!

HTC One A9s’in One A9 ile tasarımsal farklılıklarına baktığımızda, ön tarafta kalkan HTC logosu dikkat çekiyor. Ortaya konumlandırılan arka kamera ve flaş One A9s ile beraber tıpkı iPhone 6 ve 6s modellerindeki gibi köşeye alınıyor.

Genel olarak One A9 çizgilerinden vazgeçilmeyen telefonda dikkat çeken son değişiklik, ön taraftaki sensörlerin konumunun değiştirilmiş olması oluyor.

Telefonun teknik detayları hakkında bir bilgi bulunmuyor fakat 3 farklı renk ile kullanıcılara sunulacak olan cihazın 1 Eylül’de resmi olarak duyurulacağı söyleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here