HTC One E8 ve Desire 616 Hindistan’da satışa başladı

Amiral gemileri ile ünlü olan HTC’nin iki yeni akıllı telefonu daha Hindistan marketine giriş yaptı. İlk olarak giriş yapan model HTC One E8 olurken ikinci model ise Desire 616 oldu.  Htc One E8 şuanda $580 gibi bir fiyat etiketine sahipken Desire 616 ise $280 etiketine sahip.

HTC One E8’in bu pazarda sürülen modelindeki en büyük fark ise alt tarafındaki aliminyumun polycarbonat bir koruyucu ile yer değiştirmesi. Ayrıca kamerası da 13 MP büyüklüğüne ulaştı. Snapdragon 801 SoC kullanan cihazlar 1080P görüntü kalitesi sunmalarının yanı sıra ses kalitesi için de BoomSound haporlörleri sunuyor.

Pazara sunulan Desire 6161 modeli ise 5.0-inç büyüklüğünde ve 1280×720 çözünürlükte çalışan bir ekrana sahip. Cihaz ayrıca 1 GB ram belleğine sahip fakat cihazın kendi depolama hafızası yalnızca 4 GB ile sınırlandırılmış. Elbette MicroSD kart kullanılabiliyor olması cihazın bu sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Uzun lafın kısası cihazların üzeirnde çok da büyük değişiklikler gelmeden satışa giriş işlemine başlandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here