HTC One M9e

Akıllı telefon üreticileri arasında ki sıkı rekabetin her geçen gün artması ile gelişen ve genişleyen pazara yeni akıllı telefon modelleri eklenmektedir. İddialı akıllı telefon üretici olan HTC, mart ayında tanıtımını yaptığı HTC One M9 modelinin ardından One M9+ görülmüştü. Şuan ise Çin’de sertifikasyon veritabanı listesi olan TENAA’da One M9e modeli belirdi. HTC One M9’un plastik gövdeli modeli olan HTC One M9e, One M9+ modeli ile aynı özelliklere sahip olacak. iddiaların sahibi olan Engadget sitesinin yayınlamış olduğu habere göre One M9e 2.2 GHz hızında çalışacak sekiz çekirdekli bir MediaTek’in yonga setine sahip olacak. Ekran büyüklüğünün 5.2 inç olacağı One M9e modeli, Quad HD ekran özellikli olacak.

RAM kapasitesi 3 GB değerinde olacağı iddia edilen One M9e 20 MP çözünürlüğüne sahip bir arka yani ana kameraya sahip olacak. Ön kısmında ise Ultrapixel teknolojiye sahip bir selfie kamerası yer alacak. Mevcut dahili depolama alanını microSD kart desteği sunarak kullanıcının artırmasına imkân tanıyacak olan HTC One M9e, parmak izi okuyucu özelliğini de barındıracaktır. Modelde Duo Camera teknolojisinin bulunmadığını belirtelim. Ayrıca, bunların iddia olduğunu ve net bir bilgi olmadığını da unutmamalısınız.

Şuan için cihaz hakkında HTC‘nin nerelerde ve nasıl bir fiyattan satışa çıkacağını bildirmediğini belirtmeli, bu konuda henüz bir açıklamada bulunmadığını söylemeliyiz. ilerleyen günler içerisinde duyurulması beklenen cihazın Batı’da satışa çıkması beklenmektedir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here