HTC, Perşembe Günkü Etkinlik için Video Paylaştı

0
9

Zaten HTC‘nin 12 Ocak’ta bir etkinlik düzenleyeceğini söylemiştik. Bugün, üretici “It’s all about U” başlıklı 10 saniyelik bir video yayınladı. Klip, gelecek Perşembe günü 10:00’da gerçekleşecek olan etkinliğin canlı akışını teşvik ediyor.

6 inç HTC U Ultra phablet‘in HTC U Play ile birlikte tanıtımını bekliyoruz. İkincisi 5.2 inç ekrana sahip daha küçük bir model.

HTC, üst düzey VR sistemi olan HTC Vive ile sorun yaşamazken, şirket, HTC 10 ile şimdiye kadarki en iyi amiral gemisi modelini üretmesine rağmen akıllı telefon endüstrisinde dalgalanmaya devam ediyor. Ancak HTC, pazarlama konusunda daima sorunlar yaşıyor. Akıllı telefonlar ve Robert Downey Jr.’nin 2013’te ticari sıralamada rol alması için 12 milyon dolar yatırım yapması da işe yaramamıştı.

İki telefonun özellikleriyle ilgili söylentiler var ve HTC U Ultra‘nın sızdırıldığı iddia edilen resimler, HTC‘nin yeni telefonlarını tanıtacak olan olaydan sadece iki gün uzaktayız. Etkinlik ve canlı yayın hakkında hatırlatılması gerekiyorsa aşağıdaki videoyu izleyin.

İşte o Video

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here