HTC One M9

HTC yeni tasarımı olarak adlandırdığı Pro Stereo kulaklıklarının detayları belli oldu. Geçtiğimiz yıllarda Beats ile anlaşıp müzik alanında kendine yer edinen ve B tüm dikkatleri üzerinde toplayan HTC’nin yeni tasarım Pro Streo kulaklık modelleri sızdı.

Beats ile anlaştıktan sonra HTC kullanıcılarına müzik alanında müthiş deneyimler sunan firmanın, Beats’ı Apple’ın satın almasından sonra, kendi üretimine geçmesi ile birlikte sıkıntılarda doğmaya başladı.  HTC’nin yeni amiral gemisi olarak adlandırılan, ONE M9 ile birlikte kutu içeriğinde göndereceği iç kulaklık modelinin, bir çok modele nazaran performans sunacağı  ve üst düzeyde müzik dinleme kalitesi ile zevki vereceği konuşuluyor.

HTC’nin iç kulaklık dizaynı nasıl olacak.

Görüntüleri sızdırılmış durumda olsada HTC‘nin yeni iç kulaklık modellerinde, kullanacağı sürücüler ve frekans aralıkları henüz belli olmasa da, iki renk üzerinde durulduğu söylentiler arasında. Beyaz ve siyah olmak üzere iki ana renkte yoğunlaşacak olan HTC’nin Pro olarak adlandırdığı kulaklıklarında, dolanma kablo tercih edeceği ve ses kontrollerinin sağlanacağı bir bölüm olacağı haberler arasında.

Sanal Gözlük HTC Vive Özellikleri

HTC

HTC


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here