Ana Sayfa Akıllı Telefon HTC Wildfire E Akıllı Telefonu Geliyor

HTC Wildfire E Akıllı Telefonu Geliyor

Yavaş yavaş gündeme gelmeye başlayan HTC Wildfire E akıllı telefonları için belli başlı özellikler belli oldu. İşte yeni HTC akıllı telefonu için son bilgiler.

-

HTC akıllı telefon dünyasının iddialı markalarından biri olarak karşımıza çıkmıştı. Android işletim sisteminin en iddialı akıllı telefonlarından biri konumundayken son dönemlerde bulunduğu konumu kaybeden HTC, yeniden eski günlerine dönmek adına yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışıyor. Markanın bu noktada son seri akıllı telefonlarının HTC Wildfire E modeli olması bekleniyor.

İddialı özellikleri yerine fiyatıyla dikkat çekmesi beklenen HTC Wildfire E akıllı telefonlarının özelliklerine ilişkin bazı detaylarda ortaya çıkmaya başladı. Buna göre giriş seviyesi bir akıllı telefon bizleri bekliyor.

HTC Wildfire E Nasıl Bir Model Olacak?

Ortaya çıkan ilk bilgilere göre HTC Wildfire E akıllı telefonlarının 5.45 inçlik bir ekranı bulunacak. Yeni nesil akıllı telefonların ekran kısmında 5.45 inçlik bir panel kullanılacak ve bu panelin IPS teknolojisinde olduğunu göreceğiz.

Bunun dışında çözünürlük kısmına geçtiğimiz zaman ise HD+ çözünürlük değeri bizleri karşılayacak. Özellikle son dönem akıllı telefonlarında yer alan 18:9 ekran oranının kullanılması da yine bir artı nokta olarak karşımıza çıkacak.

Ekran kısmında ortaya çıkan bu bilgilerin dışında HTC Wildfire E akıllı telefonunun 2 GB RAM bellek miktarına sahip olan standart bir seri olması bekleniyor.

HTC Wildfire E

Standart bir seri olarak gelecek akıllı telefonun arkasında 13 MP + 2 MP değerinde çift kamera olacak. Çift arka kameranın biraz daha başarılı çekimler için katkı sağlaması bekleniyor.

Bunun dışında ön kısımda ise standart bir seri sunulacak. Çentik alanının kullanılması beklenen telefonun ön kısmında 5 MP değerinde bir kamera bulunacak. Giriş seviyesi kameranın özelliklerinin neler olacağı konusunda bilgi paylaşımı yapılmadı.

Serinin içerisinde yer alacak olan işlemcilerin neler olacağı ve bu işlemci modellerinde yapay zeka kullanımının bulunup bulunmayacağı ise bilinmiyor. Bunlar için de yine gelecek açıklamaları takip etmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: En İyi HTC Telefonları 2018

Özellikle işlemcinin fiyat kısmına ne kadar etki edeceği de merak edilen başka bir detay. Şu an için bu modelin ne zaman tanıtılacağına ilişkin bilgileri elde edemediğimizi de belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy S10 Lite vs Asus ROG Phone 2 vs OnePlus 7T Karşılaştırması

Samsung Galaxy S10 Lite, kardeşi Samsung Galaxy Note 10 Lite'ın hemen ardından piyasaya sürülmüştü. Bunun dışıda bugün gündemimizde en ilginç uygun fiyatlı...

Samsung Galaxy M21 Geekbench’te Görüntülendi!

Yakında çıkacak olan Samsung Galaxy M21, Geekbench kıyaslama platformunda görüldü. Cihazın Ocak 2019'da Galaxy M20'den daha güçlü bir işlemci tarafından desteklendiğini gösteriyor.

Realme X2 Pro ve Tüm Realme Telefonlarına Wi-Fi Arama Desteği Geliyor!

Realme CEO'su Madhav Sheth, Realme X2 Pro'dan başlayarak Realme akıllı telefonlar için Wi-Fi arama özelliğini getirecek olan ve merakla beklenen yeni güncellemenin...

Oppo Find X2 Kamera Özellikleri Sızdırıldı!

OPPO Find X2 amiral gemisi telefonu, 2020'nin ilk çeyreğinde resmi hale gelecek. Aralık ayında OPPO, Find X2'nin Sony'nin en son çıkan görüntü...

Evernote Linux İstemcisi Geliyor!

Resmi Evernote Linux İstemcisi Geliyor; GParted 1.1.0 Yayınlandı. GParted ekibi kısa bir süre önce, kararlı GParted Live...