Ana Sayfa Akıllı Telefon HTC Wildfire E Akıllı Telefonu Geliyor

HTC Wildfire E Akıllı Telefonu Geliyor

Yavaş yavaş gündeme gelmeye başlayan HTC Wildfire E akıllı telefonları için belli başlı özellikler belli oldu. İşte yeni HTC akıllı telefonu için son bilgiler.

-

HTC akıllı telefon dünyasının iddialı markalarından biri olarak karşımıza çıkmıştı. Android işletim sisteminin en iddialı akıllı telefonlarından biri konumundayken son dönemlerde bulunduğu konumu kaybeden HTC, yeniden eski günlerine dönmek adına yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışıyor. Markanın bu noktada son seri akıllı telefonlarının HTC Wildfire E modeli olması bekleniyor.

İddialı özellikleri yerine fiyatıyla dikkat çekmesi beklenen HTC Wildfire E akıllı telefonlarının özelliklerine ilişkin bazı detaylarda ortaya çıkmaya başladı. Buna göre giriş seviyesi bir akıllı telefon bizleri bekliyor.

HTC Wildfire E Nasıl Bir Model Olacak?

Ortaya çıkan ilk bilgilere göre HTC Wildfire E akıllı telefonlarının 5.45 inçlik bir ekranı bulunacak. Yeni nesil akıllı telefonların ekran kısmında 5.45 inçlik bir panel kullanılacak ve bu panelin IPS teknolojisinde olduğunu göreceğiz.

Bunun dışında çözünürlük kısmına geçtiğimiz zaman ise HD+ çözünürlük değeri bizleri karşılayacak. Özellikle son dönem akıllı telefonlarında yer alan 18:9 ekran oranının kullanılması da yine bir artı nokta olarak karşımıza çıkacak.

Ekran kısmında ortaya çıkan bu bilgilerin dışında HTC Wildfire E akıllı telefonunun 2 GB RAM bellek miktarına sahip olan standart bir seri olması bekleniyor.

HTC Wildfire E

Standart bir seri olarak gelecek akıllı telefonun arkasında 13 MP + 2 MP değerinde çift kamera olacak. Çift arka kameranın biraz daha başarılı çekimler için katkı sağlaması bekleniyor.

Bunun dışında ön kısımda ise standart bir seri sunulacak. Çentik alanının kullanılması beklenen telefonun ön kısmında 5 MP değerinde bir kamera bulunacak. Giriş seviyesi kameranın özelliklerinin neler olacağı konusunda bilgi paylaşımı yapılmadı.

Serinin içerisinde yer alacak olan işlemcilerin neler olacağı ve bu işlemci modellerinde yapay zeka kullanımının bulunup bulunmayacağı ise bilinmiyor. Bunlar için de yine gelecek açıklamaları takip etmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: En İyi HTC Telefonları 2018

Özellikle işlemcinin fiyat kısmına ne kadar etki edeceği de merak edilen başka bir detay. Şu an için bu modelin ne zaman tanıtılacağına ilişkin bilgileri elde edemediğimizi de belirtelim.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Galaxy Buds Live Gerçek Görüntüleri ve Renk Seçenekleri

Galaxy Buds Live isimli bir kablosuz kulaklık geleceği neredeyse kesindi. Hatta Galaxy Buds serisine farklı bir tasarım kazandıracağı da söylenen bu kulaklık...

Performans Canavarı Yeni Tablet Galaxy Tab S7 Plus Sızdı

Samsung yakın zamanda çıkartma yapacak. Kulaklık, akıllı telefon, akıllı saat tanıtacak olan markanın şimdi Galaxy Tab S7 Plus isimli yeni amiral gemisi...

İşte Yeni Galaxy Fit Akıllı Bileklik

Unpacked 2020 etkinliği için çok çok az bir süre kaldı. Etkinlik 5 Ağustos tarihinde ama Samsung'un bazı teknolojileri için bu süreyi beklemeyeceği...

İşte Google Pixel 5 XL Akıllı Telefonu

Google, birkaç farklı üretim yöntemiyle birkaç farklı akıllı telefon serisi sunduktan sonra sonunda başarıyı Pixel ile yakaladı. Seri emin adımlarla yoluna devam...

Samsung Galaxy S20 FE Özellikleri Ortaya Çıktı

Lite versiyon akıllı telefonlara da önem veren Samsung, amiral gemisi modellerine sonradan eklediği Lite modelleri ile ünlenmeye başladı. Ama bu kez durum...