Ana SayfaTeknoloji HaberleriHTC yeni amiral gemisi HTC One 10 modeli tanıtımına az kaldı!

HTC yeni amiral gemisi HTC One 10 modeli tanıtımına az kaldı!

-

Uzun süredir merak konusu olan HTC Perfurme olarak adlandırılan HTC One 10 modeli nihayet nisan ayında resmi olarak duyurulacak. Şimdiye kadar renk seçenekleri, lansman tarihi ve teknik detayları basına sızan telefonun iki yeni fotoğrafı daha paylaşıldı.

Bu haberimizde HTC One 10 modeli için basına sızan güncel iki fotoğrafı sizlerle paylaşıyoruz. Bu fotoğraflar ile şimdiye kadar karşımıza çıkan diğer bilgileri de doğruluyor. Yani artık telefonun neye benzediği kesinleşmiş oldu ve meraklarda bir nebze son buldu diyebiliriz.

htc-one-10

Cihazın arka yüzüne bakıldığında klasik HTC One M serisinden gelen çizgiler kendini belli ediyor. Ancak asıl benzerlik HTC One A9 modeli ile kıyaslandığında aynı görünüyor. Ön yüzey ise eski One M serilerinden tamamen farklı dizayn edilmiş.

htc 10

Uzun zamandır cihazların ön yüzeyinde yer alan “HTC” logosu yeni cihazda artık kalkdırılmış olarak görülüyor. Ana ekrana dönüş tuşunun üzerinde parmak izi sensörü de HTC tarafında görmeye alışık olduğumuz detaylardan değildi. Ekranın alt kısmındaki geri ve uygulama yöneticisi tuşları bu sefer fiziksel olarak yer edinmiş.

HTC One M serilerinin adeta imzası olan ön taraftaki stereo hoparlörlere yer verilmemiş. Son bir detay ise ön kameranın büyüklüğü olmuş. Diğer rakiplaerinin aksine HTC One 10 modelinin ön ve arka taraflarında 12 MP çözünürlükteki aynı kameradan iki adet kullanılacak.

Telefon için tahmin edilen çıkış tarihi şimdilik 19 Nisan olarak biliniyor, ancak bu tarih değişebilir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here