HTC’nin güncelleme haritası sızdırıldı, Tayvanlı üretici HTC yazılım ekibinde çalışan ve kendini Llabtoofer adıyla tanıtan bir yazılımcı bugün HTC tarafından yapılacak olan güncellemelerin yol haritasını kullanıcılar ile paylaştı.

HTC tarafından Android L sürümü tanıtıldıktan hemen sonra yapılan resmi açıklamada Android en güncel sürümün 90 gün içerisinde kullanıcılarla buluşacağının bilgisi verilmişti.

Llabtoofer kendi internet sitesi üzerinden paylaştığı güncelleme haritasında bu haritayı paylaşmaya hazırım yazdı ve güncellemenin hangi cihaza hangi tarihte geleceğini açıklamış oldu.

Buna göre güncelleme HTC One M7 ve M8 cihazları için Android 4.4.3 sürümünü atlayarak direkt olarak Android 4.4.4 sürümünü kullanıcılarla buluşturacak.

Bunun yanı sıra HTC One Mini 2 ve Htc E8 cihazları içinde Android 4.4.4 güncellemesi direkt olarak yayınlanacak, araya herhangi bir Android 4.4.3 sürümü vs girmeyecek.

HTC yeni amiral gemisi HTC One 10 modeli tanıtımına az kaldı!

Android L sürümünün ise şuan için HTC One M7 ve One M8 üzerinde test edildiği, Ekim veya Kasım ayında yayınlanabileceği söylenmiş durumda.

One M8, One M7 One Max, One mini, Butterfly S, Desire 816 ve Desire 610 modelleri de Android L güncellemesi ve yeni Sense 6.X sürümü için değerlendirilme aşamasındalar.

Henüz şuan Google tarafından Android L sürümüne ait sistem gereksinimleri açıklanmadı ancak Android L sürümünün üst düzey sistem gereksinimlerine izin vereceği tahmin ediliyor.

roadmap

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here