amazfit cor

Xiaomi firmasının alt kuruluşlarından olan Huami firması bu yıla güçlü girdi ve Amazfit Bip‘i ABD pazarı için 30+ günlük pil ömrü ile duyurdu. Şimdi, en yeni fitness takipçisi olan Microsoft’un durdurulan Band’ına oldukça benzer görünen Amazfit Cor‘u piyasaya sürecek.

Amazfit Cor, geçtiğimiz yılın sonunda Asya’da piyasaya sürülmüşken, firma artık ABD’ye geliyor. Cihaz, kullanıcılara izlenebilecek geniş bir etkinlik yelpazesi sunacak uygun fiyatlı bir fitness takipçisi olarak konumlanıyor. Cihaz, paslanmaz çelik bir şaseye yerleştirilecek Corning Gorilla Glass tarafından korunan 1.23 inçlik dokunmatik IPS LCD ekrana sahip olacak. Ünite ayrıca 50 metreye kadar su geçirmezlik sunacak ve dahili optik sensörüyle kalp atış hızlarını izleyebilecek.

Diğer fitness takipçileri gibi, Cor da gelen bildirimler için kullanıcıları uyarabilecek. Belki de en şaşırtıcı olanı, ünitenin 12+ gün pil ömrünü tek bir şarjla sunmasıdır, ki bu aslında oldukça etkileyici. Numaralara bakmak isteyenler, giyilebilir verilerin, iOS ve Android için Mi uygulamasını kullanarak bir akıllı telefondan görülebildiğini bilmekten mutluluk duyacaktır. Amazfit Cor şimdi firmanın kendi web sitesinden 79$ karşılığında satın alınabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here