Huawei Mate
Huawei Mate

Geniş ekranı ile rakiplerinin arasında fark yaratacak olan Huawei Ascend Mate telefonu sıradan telefonlardan daha kullanışlı bir ekrana sahiptir. Android’e uygun olan temaları ile telefonunu özelleştirmek isteyenlerin büyük bir ilgisini çekeceği de kesin.

Ascend Mate 6,1 inç’lik ekrana sahip bir telefon olması ile birlikte size işlemlerinizi yapabileceğiniz daha büyük bir ortam sunarak rahatlığı garanti ediyor. Ascend Mate, 1280×720 piksel çözünürlük ile size görüntüleri kalite açısından yüksek bir düzeyde sunuyor. Böylece film keyfinizi yaşarken kendinizi sinemada film izler gibi hissedebilir bu özel duygunun tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Huawei Mate-3   Huawei Mate-2   Huawei Mate-1

Corning Gorilla Glass koruması sayesinde herhangi bir darbeye karşıda ekranınızı koruyor. Böylece ekran çizilme kaygılarınızı hafifletiyor. Android 4,1 Jelly Bean işletim sistemiyle çalışan Ascend Mate, size özel teme seçenekleri sunarak kendi zevkine ait temaları kullanma şansı sağlıyor.

Üzerinde dört çekirdekli ve 1,5 GHz hız sunan bir işlemci bulunduran Ascend Mate, böylece performans ihtiyacını yüksek bir seviyede karşılıyor. LED flaş ile oluşturulan kamerası 8 MP çözünürlükte iken ön kamerası ise 1 MP çözünürlüğe sahiptir. Fotoğraf kalitesi açısından biraz rakiplerine göre zayıf kalsa da yinede donanın ve yazılım özellikleri ile oldukça beğenilen bir telefondur.

Ascend Mate, üzerinde 4050 mAH kapasiteli bir batarya bulundurduğu için oldukça uzun ömürlü bir cihazdır. Belki de en çok beğenilen yanı pil dayanıklılığı olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here