Ana Sayfa Akıllı Telefon Huawei Honor 10'a Parti Modu Geldi! İşte Güncelleme Detayları...

Huawei Honor 10’a Parti Modu Geldi! İşte Güncelleme Detayları…

Huawei Honor 10 eğlenceli bir güncelleme aldı...

-

Honor 10‘nun tanıtılmasından bu yana pek fazla zaman geçmedi. Önemli yeni özellikler ve geliştirmeler ekleyen birkaç güncellemeyi ise bugün aldı. Honor’un üst düzey akıllı telefonunun son güncellemesi bir Parti Modu ve zaten iyi olan kamerada çok daha fazla iyileştirme sağlıyor.

Yeni Parti Modu telefonun Yakın Alan İletişimi (NFC) özelliğinden yararlanan ve birçok Honor 10 kullanıcısının telefonlarını bağlamasına ve aynı anda oyun oynamasını sağlayan bir uygulama biçiminde gelir.Huawei Honor 10 İncelemeAyrıca güncelleme AI Kamera’ya bir miktar iyileştirme getirdi. Görünüşe göre manzarayı algıladığında kamera kullanıcı arayüzü kullanıcıya fotoğraf efekti hakkında bilgi veren bir metin mesajı gösterecektir.

Artık Honor 10‘daki parmak izi sensörünün kullanıcılara mevcut parmak izlerinin ne kadar uyumlu olduğunu kendi geliştirme imkanı da sunacak.

Güncellemenin diğer önemli noktaları arasında canlı bir duvar kağıdı ve yeni bir tema ile ana ekranda HiCare uygulamasının yer değiştirmesi (artık Araçlar klasöründe değil) ve uzun süreli kullanım için daha iyi güç tüketimi işlemleri yer alıyor. Son olarak ise Mayıs 2018 güvenlik düzeltme eki de güncelleştirmeye dahil edilmiştir.

25,701BeğenenlerBeğen
57,382TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here


Telefon Karşılaştırma Sayfası Yenilendi! Artık daha hızlı ve daha akıllı. Size hangi telefonun daha iyi olduğunu söylüyor..
+