Ana Sayfa Akıllı Telefon Huawei, Huawei P40'a Yeni Fiyat Belirledi!

Huawei, Huawei P40’a Yeni Fiyat Belirledi!

Huawei P40 İçin yeni fiyat düzenlemesi...

-

Huawei’nin ABD’deki durumu, Google’ın uygulamalarını ve hizmetlerini yeni telefonlarına dahil etmeyi hala imkansız hale getirse de, marka istifa etmiyor ve yeni cihazlar üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu noktada, Huawei P40 serisinin üç modeli daha yüksek kalitede basın görüntülerine sızdı, bu yüzden fiziksel olarak, bu konuda çok az şüphe duyuyoruz. Özellikleri de yavaş yavaş sızıyor, ancak bugün fiyatı hakkında konuşma zamanı.

Kaçaklar dünyasında, diğerlerinden daha güvenilir kaynaklar var ve Huawei ile ilgili olarak, bizi hiç hayal kırıklığına uğratmayan ve bu marka söz konusu olduğunda neredeyse% 100 güvenilir olan bir kullanıcı var. Dün Huawei P40’tan, özellikle fiyatlarından bahsetti.

Yıllar geçtikçe, farklı markaların telefonlarının fiyatlarını artırma eğilimine nasıl katıldıklarını görüyoruz. Bu aynı zamanda kalitelerindeki bir artışla da ilgilidir, ancak elbette, ana kusurunuz Google Play hizmetlerinden yoksun olduğunuzda, sizi aynı sorunu yaşamayan benzer telefonlarla karşılaştırmayı haklı çıkarmak imkansızdır. Bu konuda zaten varışta Huawei Mate 30 Pro’nun fiyatı ile 900 $ ‘ı aştı ve iyi bir telefon olmasına rağmen, amiral gemisi arayan ve Google’ı nasıl kuracağını bilmeyen normal bir kullanıcıyı haklı çıkarmak zor. Hizmetler.

Bu sızıntıya göre Huawei, öncekilere kıyasla stratejiyi değiştirecek ve Huawei P40 serisinin fiyatlarını düşürecekti. Bu kullanıcı yaklaşık bir fiyatlandırma yapmış olsa da, hangi fiyatları görebileceğimiz henüz belli değil. Her şeyden önce, Huawei P30 ve P30 Pro‘nun resmi satış fiyatlarını, temel sürümleri için sırasıyla 799 ve 999 avro hatırlıyoruz.

Peki, bu yıl Huawei P40‘ın selefine göre 599 euro‘ya nasıl geldiğini görebiliyorduk, üç modelin en iyisi (Huawei P40 Premium) 999 euro. Bu nedenle, P40 Pro 799 euro olacaktır. Bu fiyatlar resmi değil ve filtrelenmemişler, bu şu an için sadece varsayım. Ancak açık olan şey, Huawei’nin bir sonraki amiral gemisi ile fiyatları düşüreceği. Google hizmetleri olmamasına rağmen, muhtemelen halkın daha fazla ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Kaynakgizchina

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

YouTube Videoları Ücretsiz Nasıl İndirilir?

YouTube videolarını indirirken, güvenilir mobil internet erişimi olmayan yerlere, trenlere ve yerlere seyahatlerinizi eğlendirmek için ideal olan bir internet bağlantısı olmadan izleyebilirsiniz.

OnePlus Concept One ‘ın Dünya Turundan Görüntüler!

Geçen ay, OnePlus Concept One'ın dünya turuna çıktığını söyledik ve bugün şirket, cihaza görme ve muhtemelen dokunma umuduyla telefona çizilen kalabalıkları gösteren...

Apple Yeni Bir AirPods Pro Varyantı Planlıyor!

Apple kısa süre önce, çok beklenen aktif gürültü engelleme özelliğiyle gelen AirPods Pro adlı yeni gerçek kablosuz kulaklıklarını piyasaya sürdü. Ancak, teknoloji...

Samsung, 6nm ve 7m EUV Yonga Setleri İçin Seri Üretime Başladı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 6nm ve 7nm EUV (Extreme Ultraviolet) yonga setlerinin seri üretimine başladığını açıkladı. Bilmeyenler için...

Xiaomi, Sterilize Lambalı PC Monitör Standını Piyasaya Sürdü!

Çin'de sosyal ve ekonomik faaliyetleri baltaayan COVID-19 salgınının ardından yüz maskesi ve sterilizasyon cihazlarının satışı arttı. Xiaomi Youpin son zamanlarda birkaç sterilizasyon...