Ana Sayfa Akıllı Telefon Huawei Mate 20 Lite için Basın Görselleri Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 Lite için Basın Görselleri Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 Lite adım adım ortaya çıkmaya başladı. Huawei Mate 20 Lite akıllı telefonlarının özellikleri neler olacak? Yeni model için paylaşılan tüm bilgiler ve Huawei Mate 20 Lite modeli için ortaya çıkan yeni görseller haberimizde.

-

Akıllı telefon dünyasının yeni liderlerinden biri olan Huawei, kısa süre sonra yeni akıllı telefon modellerini tanıtacak. Markanın yeni modelleri Mate 20 serisi olarak karşımıza çıkacak. Bu serinin içerisinde en çok dikkat çeken modelin ise Huawei Mate 20 Lite serisi olması bekleniyor.

Daha uygun fiyatlı bir akıllı telefon olmasını beklediğimiz Huawei Mate 20 Lite akıllı telefonları için paylaşılan bilgilere bakacak olursak, Huawei hem hesaplı hem de yüksek teknolojili bir akıllı telefon sunmuş olacak. Yeni modelin özellikleri konusunda paylaşılan detaylar bir yana, bu model için görsellerde yavaş yavaş gelmeye başladı. Bu kez markanın yeni akıllı telefonlarına ait olduğu belirtilen basın görselleri sızdırıldı.

Huawei Mate 20 Lite Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonların tasarım kısmında nasıl bir yapı sunacağı konusunda basın görselleri bir hayli çok detayı ortaya koyuyor. Basın görsellerine göre yeni akıllı telefonlar, yine çentik alanıyla beraber gelecek. Çentik bölümünün küçültülmüş bir şekilde karşımıza çıktığını göreceğimiz Huawei Mate 20 Lite modelinin geri kalan ekran bölümlerinde oldukça ince çerçeveler sunduğunu görmek mümkün olacak. Özellikle yan kısımlarda çok daha ince bir telefonun geleceği görülüyor.

Telefonun arka kapak görsellerine geçtiğimiz zaman ise eski tasarımını korunduğunu görmek mümkün olacak. Ortalanmış kamera kullanımına devam edeceği görülen Huawei Mate 20 Lite modelinin, üst üste sıralı olan kameralarının hemen altında parmak izi sensörlerine yer verileceği görülüyor. Parmak izi sensörlerinin dışında arka kapakta sadece marka logosu detayı bulunacak.

Huawei Mate 20 Lite

Huawei Mate 20 Lite modeli için ortaya çıkan tasarım bu şekilde. Bu tasarıma ek olarak bazı sistem özelliklerinin de ortaya çıktığını ekleyelim. Sistem özelliklerine göre bu modelde 6.3 inçlik bir ekran kullanılacak. Her ne kadar Lite olsa da geniş ekranlı bir akıllı telefon göreceğiz. RAM bellek kısmında ise 6 GB RAM bellek miktarının kullanılması ve Kirin 710 işlemcilerine yer verilmesi bekleniyor.

20 MP + 2 MP çift arka kamera kullanması ve aynı zamanda 24 MP + 2 MP çift ön kamerasının da bulunması beklenen akıllı telefonların fiyatının ise 400 dolar civarında olduğunu göreceğiz. Fakat fiyat konusunda kesin bilgiler yok. Muhtemelen uygun fiyatlı bir akıllı telefon olarak geleceği için 500 doları aşacağını düşünmüyoruz. Huawei Mate 20 Lite modelinin tanıtımından sonra tüm detayları aktaracağız.

25,744BeğenenlerBeğen
57,609TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here