Ana Sayfa Akıllı Telefon Huawei Mate 20 Pro Pil Kapasitesiyle Piyasaya Damga Vuracak!

Huawei Mate 20 Pro Pil Kapasitesiyle Piyasaya Damga Vuracak!

Huawei'nin tanıtacağı Kirin 980 işlemci ile gelmesi beklenen Mate 20 Pro modeli büyük pili ile konuşulacak...

-

Huawei tanıtımına yaklaştığı Mate 20 Pro‘nun pil kapasitesini ve pil ömrünü telefonu pazarlamanın önemli bir noktası haline getirecek gibi görünüyor. Bu düşüncemiz şirketin bugün gönderdiği tanıtım posterinden kaynaklanıyor.

Aşağıdaki resimden de görebileceğiniz gibi bir sonraki amiral gemisi olan Huawei akıllı telefonun pil kapasitesine gelindiğinde hem Mate 10 Pro hem de P20 Pro‘nun üzerinde bir pil kapasitesi sunacağı anlaşılıyor. Bu modellerin her ikisi de 4000 mAh pil kullanırlar. Bu yüzden bunlardan daha büyük bir pil bekleyebiliriz. 4100 mAh olarak açıklansa bile hayal kırıklığına uğramamalısınız çünkü bu değer bile bir hayli yüksek kabul edilebilir.

Huawei Mate 20 Pro Pil Kapasitesiyle Piyasaya Damga Vuracak!

Garip olan şey ise sağdaki batarya paketindeki görselde Mate 10 Pro‘nun aynı olsalar bile P20 Pro‘dan daha küçük bir bataryaya sahip olduğunu göstermesidir. Umarım bu sadece teaser’ı yapan pazarlama ekibinin bir tasarım hatasıdır.

Huawei Mate 20 Pro amiral gemisi akıllı telefonun bu ayın sonunda IFA 2018‘de tanıtılacak olan Kirin 980 yonga seti ile güçlendirilmesi bekleniyor. Diğer amiral gemisi seviyesi özellikleriyle birlikte P20 Pro‘dakine benzer üçlü kamera kurulumu da büyük olasılıkla bu yeni modelde bulunacaktır. Kavisli bir OLED ekran hatta belki de Samsung yapımı bir 6.9″ panel Mate 20 Pro üzerinde kullanıcılara sunulabilir.

Huawei Mate 20 Ne Zaman Çıkacak?

IFA 2018 etkinliklerinde tanıtılacak Kirin 980 işlemciyi kullanacak olan Huawei Mate 20 serisi telefonların 2018’in dördüncü çeyreğinde tanıltılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here