Ana Sayfa Akıllı Telefon Huawei Mate 30 5G Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Huawei Mate 30 5G Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Huawei Mate 30 5G modellerinin ne zaman çıkış yapacağına ilişkin yeni bilgiler geliyor. Huawei Mate 30 5G ne zaman satışa çıkıyor?

-

Yeni akıllı telefonları en çok merak edilen markalardan biri olan Huawei, şu sıralar Android işletim sistemiyle yoluna devam edip etmeyeceği bilinmeyen bir marka. Markanın yeni akıllı telefonları için kendi işletim sistemini kullanması bekleniyor. Bu modellerden birisi de Huawei Mate 30 5G akıllı telefonları olacak.

Ark OS işletim sisteminin kullanılması gibi bir ihtimalin olduğu bilinen Huawei Mate 30 5G akıllı telefonlarının ne zaman tanıtılacağı konusunda da yeni detaylar gelmeye başladı. Söz konusu akıllı telefonların nasıl bir teknoloji sunacağı ve teknik detayları bir kenara, bu modelin çıkış tarihine ilişkin bilgiler var.

Huawei Mate 30 5G Ne Zaman Gelecek?

Resmi olarak marka tarafından yapılmış bir açıklama söz konusu değil. Bunun yanında Kuzey Avrasya ülkelerinden birinde faaliyet gösteren bir operatör firması tarafından yeni akıllı telefonların tanıtım tarihinin de belirtildiği bir etkinlik düzenlendi. Etkinlik sırasında çekilen bazı görseller detayları ortaya çıkarmış oldu.

Mate 30 5G modeli için ortaya çıkan görsellerde, bu modelin geliştirme aşamasında olduğu vurgulanıyor. Etkinlik sırasında paylaşılan ifadelere bakacak olursak yeni akıllı telefonlar Aralık ayında gelecek. Bu yılın Aralık ayında gelecek olan Huawei Mate 30 5G akıllı telefonlarının, tüm dünyada satışa çıkacağı tarih için ise kesin bir bilgi elde edilmedi.

Huawei Mate 30 5G

Henüz yeni akıllı telefon serisinin ne zaman tanıtılacağına ilişkin resmi bir bilgi de bulunmuyor. Huawei Mate 30 serisinin tanıtımı sonrasında, özel model olarak bu serinin tanıtılması beklentisi var.

Yani 5G destekli model biraz daha geç gelen bir akıllı telefon modeli olacak. Yeni modelin tanıtılması sonrasında detaylara erişme şansımız olacak. Bu konuda bilgiler paylaşıldığı zaman detaylara yer vereceğiz.