Ana Sayfa Akıllı Telefon Huawei Mate 9 Çift Kamerayla Gelecek

Huawei Mate 9 Çift Kamerayla Gelecek

-

Huawei tarafından tanıtılması beklenilen ve son çalışmaların yapıldığı Huawei Mate 9 ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor.

Mobil sektörde önemli bir yere sahip olan Huawei yeni bir cihaz ile piyasaya giriş yapacak. Şirketin açıklamalarına göre çalışmaların devam ettiği yeni cihaz Huawei Mate 9 ile iddialı bir şekilde sektöre geleceği belirtildi. Cihaz yüksek donanım ve önemli özellikler ile gelecek. Huawei Mate 9‘da göze çarpan en büyük özellik çift kamera olurken kullanıcılara farklı bir deneyim sunacak.

2015 yılı Kasım ayı içerisinde piyasaya gelmiş olan Huawei Mate 8 modelinin üzerine şimdide Huawei Mate 9 ‘u sunması bekleniliyor. Önümüzdeki  aylarda Mate 9 ‘un gelmesi planlanıyor.

Mate 9 Özellikleri Neler?

Çift kamera ile gelecek olan cihaz daha fazla deneyim yaşatması adına Huawei Leica ile iş birliği yaparak cihazda bulunan kameranın en iyi sonucu almasını sağladı. Çift kameranın dışında cihazın donanımıda oldukça yüksek. Bu sayede güzel kareler Mate 9 ile gelecek. Çift kameralar ayrıca 12MP desteklerken beraberinde LED flaş ve otofokus özelliğide yer alıyor.

Bakalım Mate 9 söylediği gibi sektöre bu sefer daha iddialı bir şekilde giriş yapabilecek mi? Malum Mate 8‘in daha geliştirilmiş ve iyileştirilmiş hali olan Mate 9 biraz daha pahalı bir fiyatla gelecek ancak cihaz ilgi görürse satış rakamları çift kamera ile arttırılabilir.

Huawei Mate 9 Özellikleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here