Huawei Nova 3i Özellikleri Sızdırıldı!

Huawei dün ön sipariş için Nova 3 modelini listeledi. Ancak sızdırılmış fotoğraflara göre Çinli şirket ayrıca Kirin 710 işlemciye sahip daha az yetenekli ana kamerası olan ve hızlı şarj desteği sunan bir de Huawei Nova 3i tanıtmaya hazırlanıyor.

Huawei Nova 3i Özellikleri Sızdırıldı!

Telefon tam olarak normal modeli ile aynı görünüyor. Çentikli ekran, çift kamera ve arkada parmak izi tarayıcı var. Kirin 710 yonga seti muhtemelen 12 nm işlem üreten HiSilicon portföyünün yeni orta sınıf işlemcisi olacak. Huawei başlangıçta Kirin 970 ile tanıtılan AI özelliklerini bu işlemciye de getireceğine söz veriyor.

Çift selfie kamera 24 MP + 2 MP kurulumuna sadık kalacak. Ancak kaliteli kameralar Nova 3 modelinde 16 + 24MP AI kamera yerine 16 MP birincil sensör ve 2 MP bokeh olacaklar. Pilin de biraz daha küçük olması bekleniyor. 5V / 2A şarja sahip 3340 mAh pil Nova 3i modelinde bulunacak.

Huawei Nova 3i akıllı telefonu 4 GB RAM ve 128 GB depolama ya da 6 GB RAM ve 64 GB depolama ile geliyor. Bu alışılmadık bir konfigürasyon ancak Nova 3i’nin kolay genişletmeyi mümkün kılmak için hibrit bir ikinci yuvaya sahip olması nedeniyle depolama sorun olmayacaktır.

Dün Filipinler’in bu aşamadaki cihazı görebilecek ilk pazarlar arasında olabileceğini belirttik. Bu noktada Nova 3i’nin sadece yeniden adlandırılmış bir Nova 3 olduğu düşünüldü.

Ancak bugünkü sızıntı sayesinde bunun doğru olmadığını artık biliyoruz ve Huawei gerçekten de daha fazla satış yapmak ve Samsung ile Apple‘ı en çok satan akıllı telefon üreticisi listesinde yakalamak için mümkün olan her fiyat aralığını telefonları ile doldurmaya çalışıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here