Ana Sayfa Akıllı Telefon Huawei Nova 4e Tanıtım Posteri Yayınlandı!

Huawei Nova 4e Tanıtım Posteri Yayınlandı!

Avrupa pazarında Huawei P30 Lite olarak adlandırılacağı tahmin edilen Huawei Nova 4e modeli 14 Mart'ta gelecek....

-

Kısa bir süre öncesinde Huawei Nova 4e, Çinli bir perakende sitesinde gelen yaklaşmakta olan telefonlar listesinde ilk defa duyuldu. Buna karşılık ise Huawei, bir süre önce telefonun 32 megapiksel selfie kamerası ile geleceğini onaylamıştı.

Çinli üretici şimdi ise Weibo’da Nova 4e akıllı telefon için bir tanıtım posteri yayınladı. Poster, akıllı telefonun 14 Mart’ta açıklanacağını onayladı. Tanıtım posteri akıllı telefonun sadece tanıtım tarihini gösteriyor, ne yazık ki telefon hakkında herhangi bir bilgi vermiyor.

Huawei Nova 4e Tanıtım Posteri Yayınlandı!Son raporlar MAR-AL00 ve MAR-TL00 model numaralarına sahip bilinmeyen bir Huawei telefonunun yaklaşan Nova 4e akıllı telefon olabileceğini ortaya koydu.

Hatta MAR-AL00/TL00 model numarasına sahip Huawei telefonu, TENAA’dan onay bile aldı. TENAA veri tabanında akıllı telefonun özellikleri ve görüntülerle birlikte yalnızca birkaç bilgi yer alıyor.

Huawei Nova 4e’nin TENAA listesi, 6.15 inç ekrana sahip olacağını gösteriyor. Su damlası tarzı çentikli ekran tasarımı ile gelen ilk Nova serisi telefon olacak. 3.240mAH batarya içeriyor.

Telefonun 3C listesi 18W’a kadar destek vereceğini doğruladı. Bunlara karşılık Nova 4e’nin Kirin 710 yonga seti tarafından destekleneceği tahmin ediliyor. Yonga seti ise 6GB RAM ile desteklenebilir.

Telefonun arka panelinde parmak izi tarayıcısı var. Üçlü kamera kurulumunun 20 megapiksel, 16 megapiksel ve 2 megapiksel sensörleri içerdiği söyleniyor.

Nova 4e modeli 128 GB’lik bir dahili depolama ile gelebilir. Bunlara ek olarak Avrupa pazarlarında Huawei P30 Lite isminde piyasaya sürüleceği iddia ediliyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

KaynakWeibo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redmi K30 Ultra Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Bir Xiaomi Ultra telefonu için 10 yıl bekliyorsunuz ve şimdi ikisi aynı anda geliyor. Xiaomi Mi 10 Ultra'nın yanı sıra Redmi K30...

En İyi Xiaomi Telefonlar 2020

Xiaomi, para için değeri yeniden tanımlayan telefonlar sunarak kendisi için bir niş yarattı. Çinli üretici şimdi İngiltere ve diğer Batı pazarlarında satış...

Xiaomi Mi 10 Ultra Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

On yıl önce Xiaomi, teknoloji yolculuğuna başladı ve bir yıl sonra ilk akıllı telefonu olan Mi 1'i piyasaya sürdü. Bugüne kadar hızlı...

Huawei’den Yepyeni Bir Parmak İzi Kilidi!

Huawei, yakın zamanda ekran parmak izi kilit açma teknolojisi için bir patent başvurusunda bulundu. Bu, bir akıllı telefon ekranının her santiminden kilidi...

Huawei Watch Fit’e İlk Bakış

Geçen hafta, Huawei'nin Huawei Watch Fit olarak piyasaya sürülecek ve kod adı Stia olan bir akıllı saat üzerinde çalıştığını öğrendik. Bugün, özellikleri,...