huawei pce series

Son birkaç yıldır Huawei, amiral gemisi cihazlarının kamera kalitesine çok fazla odaklanıyor ve Leica ile ortak çalışarak kullanıcılara mükemmel fotoğrafik yetenekler sunuyor.

En son söylentilere inanılırsa, Huawei‘nin yaklaşan P serisi amiral gemisi için 5x hibrid zoomlu ve 24MP selfie kamera ile birlikte üçlü lens, Leica-ortak geliştirilmiş 40MP kamera sunması bekleniyor. Söylenti, Huawei’nin yaratıcı ajanslarından birinde dijital bir sanatçının yukarıda resmedildiği tanıtım materyalini portföylerine eklediğini fark etmiş olan Evan Blass sayesinde sunuldu. Bu portfolyolar orijinal yerinden anında kaldırıldı.

Sızıntı, kameranın düşük ışık koşullarında görüntü almanıza yardımcı olmak için “100 yüzde daha fazla ışık” yakalayacak bir “Pro Gece Modu” ile geleceği de iddia edilmekte. Buna ek olarak, “Pro AI Camera Assist“, kullanıcılara çeşitli koşullarda en iyi kalitede görüntüler sunmak için “anlık sahne tanıma ve otomatik çerçeveleme” konusunda yardımcı olmakta. Sızdırılan promosyon malzemesi, kamera sensörünün diyaframı ve diğer teknik ayrıntılarla ilgili eksiksiz ayrıntıları göstermemekte.

Bir sonraki P-serisi amiral gemisinin varlığı hakkında Huawei’den resmi bir açıklama yok, bu yüzden o iddia edilen P11 resmen ilan edildiğinde her şeyler farklı olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here