Huawei P20

Çinli akıllı telefon üreticileri arasında ilk sırada gelmeye başlayan Huawei, amiral gemisi akıllı telefonlarını yenilemeye hazırlanıyor. Daha önce P serisi amiral gemisi akıllı telefonlarını, Mate 10 ve Mate 10 Pro modelleriyle destekleyen marka, şimdi ise yeniden P serisi akıllı telefonlarını yenilemeye hazırlanıyor. Yeni amiral gemisi akıllı telefonlarında da P serisine devam edecek olan markanın, Huawei P20 modellerini kısa süre sonra tanıtması bekleniyor. 27 Mart tarihinde tanıtılacak olan yeni akıllı telefonların daha önce özelliklerinin sızdırıldığından da söz etmiştik. Şimdi ise söz konusu modellerin reklam videoları yayınlandı.

Huawei P20 Reklam Videolarında Kamera Vurgusu

Resmi olarak yayınlanan yeni tanıtım videolarında Huawei P20 akıllı telefonlarının kameralarını vurgulandığını gördük. Yeni telefonlarda yer alacak olan kameraların özellikleri konusunda çok önemli bir detay verilmedi ancak beklenti f/1.6 diyafram açıklığında 3 kat optik zoomlu 3 arka kamera olması. Huawei P20 akıllı telefonlarında yer alacak olan 3 arka kameranın vurgulandığı videolarda telefonların, rakip olarak ise profesyonel kameralarla karşılaştırıldığı görülüyor.

Profesyonel kameraların yapabildiklerini tamamen yapabileceği ve selfie kamerasında da özel modlara yer vereceği belirtilen akıllı telefonların, kamera konusunda gerçekten çok iddialı seriler olduğunu görmek mümkün olacak. 30 saniye olarak yayınlanan her iki tanıtım videosunda da yeni akıllı telefonların sadece kamera detaylarının ortaya koyulduğu görülüyor. Bunun dışında teknik özellikler kısmında resmi bir açıklama görmemiz mümkün olmadı.

Tüm bu özelliklerinin ve kameralarının özelliklerinin 27 Mart tanıtımıyla ortaya çıkacağını bildiğimiz Huawei P20 akıllı telefonları için meraklı bir bekleyiş başladı. Oldukça iddialı bir kamera geleceği kesin ama bu alanda bir ilke mi imza atılacak bilemiyoruz. Bunlar için tanıtımı beklememiz gerekecek. Bakalım ne gibi sürprizler sunulacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here