Ana Sayfa Akıllı Telefon Huawei P30 Lite Türkiye Fiyatı Açıklandı

Huawei P30 Lite Türkiye Fiyatı Açıklandı

Huawei P30 Lite akıllı telefonları için beklenen Türkiye fiyatı ortaya çıktı. İşte yeni fiyatlarla akıllı telefonlar.

-

Çok kısa bir süre önce Apple’ı geride bıraktığının açıklanmasının ardından ilgi odağı haline gelen Huawei, bir anda çöküş yaşadı. Birçok ABD firması tarafından kara listeye alınan ve Google ile ortaklığına son verilen marka, akıllı telefonlarının satışlarında ciddi sıkıntılar yaşamaya başladı. Buan rağmen söz konusu akıllı telefonların hala satışı devam ediyor.

Hatta yeni modellerde pazara giriş yapmaya devam ediyor. Bu modellerden birisi de Huawei P30 Lite akıllı telefonları. Kısa süre önce tanıtılan son amiral gemisi akıllı telefon modellerinin uygun fiyatlı alternatifi olan Huawei P30 Lite akıllı telefonları, ülkemiz için de satışa sunulacak olan modellerden biri olarak değerlendiriliyordu. Beklendiği gibi de oldu ve bu modelin ülkemiz için de satışının başladığı açıklandı.

Huawei P30 Lite Fiyatı Nasıl?

Amiral gemisi akıllı telefonlarını aratmayacak bir performans değerine sahip olan akıllı telefonların fiyat kısmında da ideal bir aralıkta olduğu açıklandı. Yapılan açıklamaya göre yeni akıllı telefonların satış fiyatı 3.499 TL olarak belirlendi.

Türkiye fiyatı olarak açıklanan 3.499 TL satış fiyatının, ülkemizde telefon fiyatları düşünüldüğü zaman ideal olduğunu söyleyebiliriz. Fiyat performans akıllı telefonlarından biri olarak değerlendirebileceğimiz yeni akıllı telefonun, tasarım kısmında sunduğu artı da tartışılmayacak düzeyde.

Huawei P30 Lite

Sadece yenilenmiş tasarım değil, bunun yanında kamera kısmında da oldukça iddialı bir akıllı telefon modeli söz konusu. Böyle değerlendirildiği zaman Huawei P30 Lite modellerinin fiyatının da mantıklı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Şimdilik yeni akıllı telefon modelleri için ilginin ne düzeyde olacağını bilmek ise oldukça zor. Öyle ki Huawei çok iyi bir dönemden geçmiyor. Markanın yeni akıllı telefonları için ideal bir sistem performansının sunulduğunu söyleyebiliriz.

Fakat bunun dışında Android güncellemeleri almayacak ve sonrası için tam olarak nasıl bir yol izleyeceği bilinmeyen akıllı telefonlardan söz ediyoruz. Böyle değerlendirildiği zaman da Huawei P30 Lite tercihi yapmak çok mantıklı değil gibi gözüküyor. Özellikle Google durumu netlik kazanmamışken.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En İyi 5 Beast Kulak 2019!

1. Powerbeats Pro Tasarım: Kulak İçi | Gürültü engelleme: Hayır | Kablosuz: Bluetooth | Pil ömrü: 9 saat |...

Microsoft, bazı pazarlarda Android ve iOS için Dijital Asistan Cortana’yı atıyor!

Cortana; Amazon Alexa ve Google Assistan'a ciddi bir rakip olarak yerleştirilmişti ancak bugünlerde bir Windows eklentisi gibi hissediliyor ve Android ve iOS...

Asus ZenBook Pro Duo UX581GV İncelemesi

Dizüstü bilgisayar tasarımlarının ne kadar etkili olabildiğini, satın alıp bir süre kullandıktan sonra anlıyoruz. Bu yüzden söz konusu tasarım olduğunda biraz daha seçici olmalıyız....

Xiaomi Katlanabilir Kapaklı Telefon Üzerinde Çalışıyor!

Motorola Razr, retro tarzı, kapaklı tasarıma sahip ilk dünyanın ilk katlanabilir telefonu. Ancak Motorola'nın yanı sıra, böyle bir cihazı geliştirmekle ilgilenen diğer...

Huawei MatePad Pro Çıkış Tarihi Açıklandı!

Son birkaç haftadır hakkında söylentilerin olduğu Huawei'nin MatePad Pro amiral gemisi tableti hakkında yeni bilgiler mevcut. Tüketici Ticaret Grubunun CEO'su Richard Yu,...