Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Huawei Smart Screen S ve Smart Screen S Pro Tanıtıldı - Fiyatı...

Huawei Smart Screen S ve Smart Screen S Pro Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Huawei, yeni akılalmaz ürününü duyurdu. Huawei Smart Screen S serisi muhteşem özellikleri de beraberinde getiriyor...

-

Huawei bugün, Huawei Smart Screen S ve Smart Screen S Pro‘nun her ikisinin de akıllı bir araba ekranıyla birlikte tanıtıldığı bir basın toplantısı düzenledi. Yeni Smart Screen S serisi, akıllı ekran ailesinin son iki üyesinden oluşuyor. İki akıllı televizyon modeli, 55 inç, 65 inç ve 75 inçlik üç ekran boyutu sunuyor.

Huawei Smart Screen S serisi, geleneksel TV donanımı ve yazılım yükseltmelerinin sınırlamalarını aşıyor ve akıllı etkileşimler, ekranlar arası deneyim ve IoT elde etmeye kendini adamış bulunuyor. Huawei Smart Screen S serisi, 1920 × 1080 piksel çözünürlüklü görüntülü aramayı destekleyen bir açılır AI kamera ile donatılmış.

Ayrıca, diğer büyük ekran TV’lere geniş ekranlı aramaların yanı sıra akıllı TV’den cep telefonuna aramaları, akıllı TV aramalarına cep telefonu aramalarını da destekliyor. Aktarım işlevi, cep telefonundaki sorunsuz iletişimi aynı LAN altındaki akıllı ekrana hızlı bir şekilde aktararak sohbet etmeyi ve iletişim kurmayı daha rahat hale getiriyor.

Huawei Smart Screen S

Aynı zamanda, akıllı ekran ve Huawei çocuk saatinin sorunsuz bir şekilde iletişim kurması için (şu anda desteklenen model: Huawei akıllı çocuk saati 4X) ve sesli aramalar için destek taşıyor. Böylece yaşlılar ve çocuklar da engelsiz sohbet edebiliyor. Ve çocuk saati tarafından döndürülen video görüntülerinin süper çözünürlükte işlenmesini destekliyor.

Huawei Smart Screen S serisinin aynı zamanda ücretsiz 4 kişilik 45 dakikalık görüntülü görüşmeleri de desteklediğini belirtmekte fayda var. 45 dakika sonra, sınırsız sayıda tekrar aramayı seçebiliyorsunuz. Kullanıcılar, akıllı ekranlar, cep telefonları, PC’ler ve diğer terminal serileri aracılığıyla çok partili video görüşmelerine katılabiliyor.

Huawei Smart Screen S

Görsel-işitsel eğlence işlevlerinin yükseltilmesi, Huawei’nin akıllı ekran S serisinin öne çıkan özelliklerinden biri diyebiliriz. Aynı fiyat aralığındaki ürünler için nadiren yapılandırılan 120 Hz yüksek yenileme hızına sahip bir ekrana sahip değil. Yüzde 92 DCI-P3 geniş renk gamına, TUV Rheinland düşük mavi ışıklı çift göz korumasına sahip ve titreşim sertifikası bulunuyor.

Ses açısından, Huawei Smart Screen S serisi geleneksel endüstri standardını aşıyor. İki adet.10W tam aralıklı hoparlör ve iki adet 10W tweeter ve iki yüksek frekanslı hoparlör dahil olmak üzere 1L bağımsız geniş ses boşluğuyla donatılmış 10W hoparlör birimi çözümünü benimsiyor. Eşsiz bir patentli teknoloji kullanılarak, yüksek frekans ve insan sesi, bir film izlerken karakterler arasındaki diyalogun daha net duyulabilmesi için 8dB ile geliştirilebiliyor.

Aynı zamanda, sanal ses alanı genişletme teknolojisi patenti, hoparlörlerin fiziksel sınırlamalarını aşabiliyor, sol ve sağ surround kanallarını sol ve sağ taraflarda sanallaştırabiliyor ve ses alanını genişletebiliyor. Televizyonlar 750 dolar ile 920 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakGiz China

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Cellular Nedir? Ne İşe Yarar?

Özellikle de iPad kullanıcıları, bu cihazları satın alırken Cellular ile sıkça karşılaşır. Öyle ki Cellular olan iPad fiyatları, olmayanlara oranla daha pahalıdır. Peki, Cellular...

Exxen Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Uzun süredir gündemden düşmeyen ve 2021 yılı itibariyle Acun Medya tarafından yayına sürülen Exxen platformu, henüz ilk gününden itibaren yüzbinlerce üyeye ulaşmayı başardı.Türkiye’nin...

iPhone 13 Ekran İçine Gömülmüş Parmak İzi Tarayıcı İle Gelebilir!

ABD merkezli akıllı telefon üretici Apple, çıkarmış olduğu iPhone modelleriyle pazarda çok büyük bir paya sahip durumda. Kimi zaman diğer şirketleri geride bırakarak lider...

En İyi Survival (Hayatta Kalma) Oyunları 2021

2021 yılına kadar birçok “survival” yani hayatta kalma temalı oyunun yayımlandığı gördük. Fakat bazı oyunlar var ki hem yıllardır gözlerden düşmüyorlar – ya da...

Asus ROG Phone 4 Çok Daha İyi Şarj Özelliklerine Sahip Olacak!

Asus'un geçen sene çıkan telefonu Asus ROG Phone 3 Asus ROG Phone 3, bir 6000mAh pil kapasitesine sahipti. Şimdi ise, bir sızıntı Asus'un bir...