Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Huawei Smart Screen V65 ve V75 Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Huawei Smart Screen V65 ve V75 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Huawei Smart Screen V65 ve V75 serisinin fiyatı ve özellikleri açıklandı. İşte merak uyandıran yeni akıllı televizyon serisi.

-

Şangay’da özel bir etkinlik düzenleyen Huawei, ardı ardına yeni ürünlerinin tanıtımını yaptı. Markanın yeni ürünleri arasında en çok dikkat çeken teknolojilerin başında ise MatePad Pro tablet modeli oldu. Bunun dışında yeni laptop modellerini de tanıtan markanın sürpriz teknolojisi ise Huawei Smart Screen V65 ve V75 akıllı televizyon modelleri oldu. Tasarımı ile dikkat çeken serilere daha yakından bakalım. Bakalım bu kez nasıl bir TV modeliyle karşı karşıya olacağız.

Huawei Smart Screen V65 ve V75 Tasarımları

İki farklı ekran boyutu sunulması nedeniyle bu şekilde adlandırılan modeller, tamamen çerçevesiz modeller olarak karşımıza çıkıyor. Çerçeve kısmında son dönem akıllı telefon modellerinde olduğu gibi tamamen çerçevesiz akıllı televizyonlar söz konusu. Çerçevenin kullanılmaması, hem çok daha geniş bir görüntü sunulmasını sağlayacak hem de daha ince bir TV serisinin sunulmasını sağlamış.

Huawei Smart Screen V65 ve V75

Alt kısımda hoparlöründe yer aldığı uzun ince bir ayak bulunan serinin çok şık durduğunu söylemek yanlış olmaz. Huawei Smart Screen V65 ve V75 modelinin tasarım kısmında son detayımız da açılış kapanır kamera sistemi olsun. Çerçeve yapısını bozmamak için açılır kapanı bir kamera teknolojisi kullanan akıllı televizyonun tasarımı böylece desteklenmiş durumda.

Huawei Smart Screen V65 ve V75 Teknik Özellikleri

Akıllı televizyonun iddialı modelleri olacak olan yeni serinin, içerisinde Honghu 818 işlemciler kullanılıyor. 4 çekirdekli işlemcinin yanında 4 GB RAM miktarına yer veriliyor. Depolama alanında ise 64 GB depolama alanına yer veriliyor.

Huawei Share desteğinin bulunduğu televizyonun aynı anda iki akıllı telefon ekranını gösterme gibi bir özelliği bulunmakta. Bu ayrıcalıkları sağlayan ise Harmony OS işletim sistemi. Harmony OS işletim sisteminin kullanıldığı serilerin, Android’e göre biraz daha hızlı olduğunu da ekleyelim.

Huawei Smart Screen V65 ve V75

Bu özelliklerin dışında ekran özelliklerinden de söz edelim. Ekran kısmında QLED panel kullanılıyor. 120 Hz yenileme hızına sahip olan ekranların HDR desteği sunduğu ve 4K çözünürlük değerine sahip olduğunu da ekleyelim.

WİFİ desteği, 3 adet HDMI 2.0, Ethernet girişi, Bluetooth 5.0 desteği gibi artıları bulunan modelin 75 inçlik serisinin fiyatı 1850 dolar olarak açıklandı. 65 inçlik modelin fiyatı ise henüz açıklanmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Şüpheli Sony Xperia 3 GeekBench’te Görüntülendi!

Xperia 1 piyasaya çıktığından beri, Sony'nin yeni adlandırma modeli, markanın telefonlarının satış performansı kadar şaşırtıcıydı. Xperia 1'den sonra, Sony Xperia 8 ve...

Realme X50 Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Realme’nin ilk 5G telefonu olan Realme X50 5G akıllı telefonunun bu ay piyasaya sürülmesi bekleniyor. Akıllı telefonun yalnızca birkaç detayı üretici tarafından...

Oppo, İlk AR Akıllı Gözlüğünü Yapıyor!

Hala devam eden Oppo Inno Günü 2019 konferansında, Çinli şirket bugün, ilk AR Gözlüklerini duyurdu. Duyuru, akıllı telefon şirketinin ürün kategorilerini çeşitlendirmeyi...

Honor ve AAPE 20i İçin Özel Sürüm Geliştirdi!

Honor, yeni 20i AAPE Özel Sürümünü açıkladı. AAPE markasıyla ortaklaşa oluşturulan akıllı telefon, Çin'de satışa sunulacak....

Redmi K30 Hi-Res Ses Sertifikası İle Geliyor!

Redmi K30 ve Redmi K30 5G yarın piyasaya sürülecek. Telefonlar, pili yalnızca 1 saatte şarj etmenizi sağlayan 30W hızlı şarj gibi bazı...