Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Huawei Smart Screen V65 ve V75 Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Huawei Smart Screen V65 ve V75 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Huawei Smart Screen V65 ve V75 serisinin fiyatı ve özellikleri açıklandı. İşte merak uyandıran yeni akıllı televizyon serisi.

-

Şangay’da özel bir etkinlik düzenleyen Huawei, ardı ardına yeni ürünlerinin tanıtımını yaptı. Markanın yeni ürünleri arasında en çok dikkat çeken teknolojilerin başında ise MatePad Pro tablet modeli oldu. Bunun dışında yeni laptop modellerini de tanıtan markanın sürpriz teknolojisi ise Huawei Smart Screen V65 ve V75 akıllı televizyon modelleri oldu. Tasarımı ile dikkat çeken serilere daha yakından bakalım. Bakalım bu kez nasıl bir TV modeliyle karşı karşıya olacağız.

Huawei Smart Screen V65 ve V75 Tasarımları

İki farklı ekran boyutu sunulması nedeniyle bu şekilde adlandırılan modeller, tamamen çerçevesiz modeller olarak karşımıza çıkıyor. Çerçeve kısmında son dönem akıllı telefon modellerinde olduğu gibi tamamen çerçevesiz akıllı televizyonlar söz konusu. Çerçevenin kullanılmaması, hem çok daha geniş bir görüntü sunulmasını sağlayacak hem de daha ince bir TV serisinin sunulmasını sağlamış.

Huawei Smart Screen V65 ve V75

Alt kısımda hoparlöründe yer aldığı uzun ince bir ayak bulunan serinin çok şık durduğunu söylemek yanlış olmaz. Huawei Smart Screen V65 ve V75 modelinin tasarım kısmında son detayımız da açılış kapanır kamera sistemi olsun. Çerçeve yapısını bozmamak için açılır kapanı bir kamera teknolojisi kullanan akıllı televizyonun tasarımı böylece desteklenmiş durumda.

Huawei Smart Screen V65 ve V75 Teknik Özellikleri

Akıllı televizyonun iddialı modelleri olacak olan yeni serinin, içerisinde Honghu 818 işlemciler kullanılıyor. 4 çekirdekli işlemcinin yanında 4 GB RAM miktarına yer veriliyor. Depolama alanında ise 64 GB depolama alanına yer veriliyor.

Huawei Share desteğinin bulunduğu televizyonun aynı anda iki akıllı telefon ekranını gösterme gibi bir özelliği bulunmakta. Bu ayrıcalıkları sağlayan ise Harmony OS işletim sistemi. Harmony OS işletim sisteminin kullanıldığı serilerin, Android’e göre biraz daha hızlı olduğunu da ekleyelim.

Huawei Smart Screen V65 ve V75

Bu özelliklerin dışında ekran özelliklerinden de söz edelim. Ekran kısmında QLED panel kullanılıyor. 120 Hz yenileme hızına sahip olan ekranların HDR desteği sunduğu ve 4K çözünürlük değerine sahip olduğunu da ekleyelim.

WİFİ desteği, 3 adet HDMI 2.0, Ethernet girişi, Bluetooth 5.0 desteği gibi artıları bulunan modelin 75 inçlik serisinin fiyatı 1850 dolar olarak açıklandı. 65 inçlik modelin fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Galaxy Buds Live Gerçek Görüntüleri ve Renk Seçenekleri

Galaxy Buds Live isimli bir kablosuz kulaklık geleceği neredeyse kesindi. Hatta Galaxy Buds serisine farklı bir tasarım kazandıracağı da söylenen bu kulaklık...

Performans Canavarı Yeni Tablet Galaxy Tab S7 Plus Sızdı

Samsung yakın zamanda çıkartma yapacak. Kulaklık, akıllı telefon, akıllı saat tanıtacak olan markanın şimdi Galaxy Tab S7 Plus isimli yeni amiral gemisi...

İşte Yeni Galaxy Fit Akıllı Bileklik

Unpacked 2020 etkinliği için çok çok az bir süre kaldı. Etkinlik 5 Ağustos tarihinde ama Samsung'un bazı teknolojileri için bu süreyi beklemeyeceği...

İşte Google Pixel 5 XL Akıllı Telefonu

Google, birkaç farklı üretim yöntemiyle birkaç farklı akıllı telefon serisi sunduktan sonra sonunda başarıyı Pixel ile yakaladı. Seri emin adımlarla yoluna devam...

Samsung Galaxy S20 FE Özellikleri Ortaya Çıktı

Lite versiyon akıllı telefonlara da önem veren Samsung, amiral gemisi modellerine sonradan eklediği Lite modelleri ile ünlenmeye başladı. Ama bu kez durum...