Huawei TalkBand B5

Huawei, çok kısa bir süre sonra yeni akıllı telefon modellerini tanıtacak. Markanın yeni akıllı telefon modelinin Nova 3 serisi olması bekleniyor. Canlı görüntüleri de ortaya çıkan Nova 3 akıllı telefonlarının, teknik özellikler kısmında bir hayli başarılı bir seri olması bekleniyor. Muhtemelen yeni bir amiral gemisi modeli sunmasını beklediğimiz markanın, bu tanıtımla beraber özel bir akıllı bileklik modeli tanıtacağı da ortaya çıktı. Huawei TalkBand B5 adıyla gelmesi beklenen yeni cihazla beraber oldukça farklı bir kullanım sunulacak.

Huawei TalkBand B5 Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

18 Temmuz tarihinde tanıtılması beklenen yeni akıllı bileklik modelinin çok farklı bir kullanımı olacağından söz ediliyor. Paylaşılan afiş görsellerine göre şık bir akıllı bileklik modeli olarak gelmesi beklenen Huawei TalkBand B5 modelinin, aynı zamanda bir kulaklık olacağından söz ediliyor. İddialara göre bileklik modeli de yine amiral gemisi modellerinden biri olacak ve bileklik aynı zamanda Bluetooth kulaklık olarak kullanılabilecek.

Huawei TalkBand B5

Kordonlarından çıkartılarak bir kulaklık olarak kullanabileceğiniz cihazı, haliyle tüm aramaları cevaplama ve arama yapma içinde kullanabileceksiniz. Bunun dışında cihazın mesaj özelliklerinin de bulunması bekleniyor. Fakat mesaj sisteminin nasıl çalışacağı konusunda bilgiler yok. Aktivite takibi açısından yine ritim ölçer sensörleriyle beraber gelmesini beklediğimiz Huawei TalkBand B5 bileklik modelinin diğer özellikleri konusunda ise çok fazla bilgi söz konusu değil.

Nova 3 modeliyle beraber tanıtılmasını beklediğimiz bileklik serisinin 18 Temmuz tarihinde yapılacak olan tanıtımı sonrasında çok daha fazla detayı öğrenebilir olacağız. Şimdilik yeni modelin amiral gemisi sistemlerle geleceği dışında net bir bilgi elde edebilmiş değiliz. Afiş görsellerinde de bu detayların dışında bir detay elde etmek mümkün olmadı. Tanıtımdan sonra akıllı bilekliğin tüm özelliklerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here