Ana Sayfa Akıllı Telefon Huawei Y9 Prime 2019 Sızdı - İşte İlk Görüntüler

Huawei Y9 Prime 2019 Sızdı – İşte İlk Görüntüler

Huawei Y9 Prime 2019 modeli ortaya çıktı. Huawei Y9 Prime 2019 nasıl bir tasarımla gelecek?

-

Şu sıralar yükseliş trendi içerisinde olan Huawei, bir yandan amiral gemisi olacak Mate modelleri üzerinde çalışmalar yaparken, diğer yandan ise daha uygun fiyatlı orta segment modellerini yenilmeye devam ediyor. Bu noktada son temsilci Huawei Y9 Prime 2019 akıllı telefonları olacak.

Y9 Prime 2019, uygun fiyatlı ancak yenilenmiş tasarımla gelecek akıllı telefon modellerinden biri olacak. Gerek tasarım kısmında gerekse de teknik özellikler kısmında fiyat performans serilerinden bekleneni vereceğini düşündüğümüz serinin, tamamen çerçevesiz bir akıllı telefon olacağını da ekleyelim.

Huawei Y9 Prime 2019 Çerçevesiz Tasarımla Geliyor

Huawei Y9 Prime 2019 modeli için paylaşılan yeni afiş görseli, telefonun tasarımının nasıl olacağını da ortaya çıkarmış oldu. Afiş görsellerine göre Huawei Y9 Prime 2019 akıllı telefonlarında açılır kapanır kamera sistemini göreceğiz.

Pop-up kamerası ekranın tamamen çerçevesiz olarak gelmesini sağlayacak. Tamamen çerçevesiz diyoruz çünkü alt kısımda kullanılan ve son modellerde eleştiri alınmasına neden olan çerçeve alanı da kaldırılmış durumda. Markanın bu alanı isteyerek kullandığı ve bundan sonraki modellerde de devam ettireceği yönünde açıklamaları olduğu biliniyor.

Ayrıca Bakınız: Huawei P Smart Z Özellikleri ve Fiyatı

Tüm bu açıklamalara rağmen yeni modelde böyle bir kullanımın olmadığını görüyoruz. Yine telefonların arka kapak kısmına geçtiğimiz zaman ise 3 arka kamera bizi karşılayacak. Üst üste sıralanmış olan 3 arka kameranın kullanılacağı modelde, 16 MP değerinde ana kamera bulunacak.

Huawei Y9 Prime 2019

Bunun dışında 2 MP değerinde derinlik algılayıcısına ve 3.kamera kısmında da 8 MP değerinde 120 derece geniş açılı bir kameraya yer verilmesi bekleniyor.

Orta segment iyi bir model olarak gelmesini beklediğimiz  Y9 Prime 2019 akıllı telefonu için teknik detaylar ise henüz açıklanmış değil. Telefonun 300-350 dolar civarında bir fiyata sahip olacağının ortaya çıkması, teknik özellikler konusunda da iddialı bir seri göreceğimizin kanıtı.

Şu an için tanıtım tarihi konusunda da bir bilgi yok ancak adından da anlayabileceğiniz gibi bu modelin 2019 yılı içerisinde satışa çıkmasını bekliyoruz. Şimdilik yeni modelin afiş görselleriyle idare etmek gerekiyor.

25,586BeğenenlerBeğen
56,934TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here