Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Hublot 5800 $ Fiyata Sahip Akıllı Saatlerini Tanıttı

Hublot 5800 $ Fiyata Sahip Akıllı Saatlerini Tanıttı

0

İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot, amiral gemisi Big Bang serisi lüks saatlerde iki yeni model duyurdu. Big Bang e olarak adlandırılanlar, bu seride sadece iki akıllı saat var, ancak şirket serisindeki en ucuz modeller olsalar bile, analog versiyonları ile aynı görünümü ve hissi elde etmeye çalışmışlar.

İki akıllı kol saati – Big Bang e Titanium ve Big Bang e Black Ceramic – 42 mm kadranlı diğer Big Bang saatleriyle aynı temel tasarıma sahip. Hublot‘un sandviç tasarımına sahipler. (ortada saati sandviçleyen iki kat malzeme ile). Ekranın üzerinde çizilmeye dayanıklı safir kristal cam kapak kullanılırken, saat bantları kolay çıkarma için patentli bir tek tıklama sistemi kullanıyor.

Klasik Hublot lastik bantları, Hublot tarafından icat edilen kopçalı toka tasarımına sahiptir.

Big Bang e, 1,1 GHz hızında 1 GB bellek ve 8 GB depolama alanı ile dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon Wear 3100 ile çalışan 390 x 390 piksel 1,21 inç AMOLED ekrana sahip. Akıllı saatler her zamanki sensör çeşitliliğine sahip, ancak görünüşe göre GPS yok. Bunun dışında Bluetooth 4.2 LE, 2.4GHz Wi-Fi 802.11n ve NFC bağlantı özellikleri bulunuyor. 300mAh pilin tek bir günlük kullanım sunduğu söyleniyor.

Akıllı Saat, Hublot tasarımlı saat yüzleriyle birlikte, sanatçı Marc Ferrero tarafından tasarlanan ve her üç saatte bir renk ve tasarım değiştiren 24 saatlik dinamik saat yüzüyle birlikte geliyor.

Titanyum versiyonu için 5200 dolar ve Siyah Seramik için 5800 dolar fiyatlarının pahalı olduğunu düşünüyorsanız, analog modellerin maliyetini görmemenizi tavsiye ederiz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version