Ana SayfaOyunHugo Troll Race iOS Oyunu

Hugo Troll Race iOS Oyunu

-

Hafızamızı yoklayalım ve biraz geçmişe dönelim. Bundan 7-8 sene önce, belki de daha eski zamanlarda televizyonun karşısına geçip Hugo ve Tolga Abi’yi izlemeyenimiz çok azdır. Çocukluğumuzun vazgeçilmez televizyon programlarından birisiydi. Ardından ekranlara veda etti.

Şimdi bu efsaneyi iOS işletim sistemine sahip mobil cihazınızda yaşamaya hazır mısınız? Hugo Troll Race iOS Oyunu, iOS kullanıcılarına sunuldu. Hugo Games firması tarafından yayınlanan oyun ücretsiz uygulamalar arasında yer alan yapım ücretli versiyona da sahip ayrıca.

Oyunumuz oldukça basit. Temple Run oyununun benzeri bir işlevi bulunuyor. Üç yollu bir haritada ilerliyorsunuz ve gelen zorluklara karşılık veriyorsunuz. Peki bu zorluklar neler olabilir?

Kimi zaman güçlü düşmanınız timsah ile karşılaşabilirsiniz. Kimi zaman karşıdan gelen tren size problem yaratabilir. Kimi zaman ise korsan gemileri sizi zorlayabilir. Bunun gibi pek çok olumsuz etken oyunda yer alıyor.

 Hugo Troll Race iOS Oyunu
Hugo Troll Race iOS Oyunu

Hugo Troll Race iOS Oyununun en güzel yanlarından birisi birçok haritaya sahip olmasıdır. Kimi zaman denizde ilerleyeceksiniz, kimi zaman mağarada, kimi zaman tren raylarında. Bu sayede oyun içi çeşitlilik ile karşılaşacak ve oyundan daha fazla keyif alacaksınız.

Hugo Troll Race iOS Oyununu aşağıdaki butona tıklayarak indirebilir ve iOS işletim sistemine sahip cihazınızda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here