Ana SayfaTeknoloji HaberleriIF Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

IF Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

-

Son zamanlarda akıllı telefonlarımıza özel çıkan uyglama sayısı gittikeç artmakta. Çünkü yapımcılar artık mobil uygulamalaradn çok iyi paralar kazanır oldu bu yüzden epey program çıktı diyebiliriz. Ancak IF adında öyle bir uygulama geldi ki bu uygulamayı kullanmayan telefonuna hiç akıllı demesin diyebiliriz.

Uygulamalar ile akıllı telefonlarımızı süslüyoruz. Pek çok yapımcı bir ilke imza atarak yeni uygulama çıkartmaya çalışıyor. App Store’da satılan uygulamalar genel olarak Google Play’den daha çok satış yapıyor. Çünkü Google Play’de o kadar çok uygulama varki kimse bir uygulamaya para vermek istemiyor. Ancak App Store’da durm farklı herkes uygulama koyamıyor ve bütün uygulamalar kolay kolay bulanamadığı için kullanıcılar genel olarak alışverişlerini yapıyor ve hiçbir güvenlik tehlikesi ilede karşılaşmıyor. Biz buradan herkese şiddetle IF uygulamasını tavsiye ediyoruz.

Aslında bu uygulama tanıtılmaz çünkü nasıl tanıtılacağı bile garip bir uygulama. Ne işe yaradığını ne olduğu hakkında bilgiler verdiğimizde kafanızın karıştığını göreceksiniz biz örneklerle açıklayarak aklınızın uyglamaya yatmasını sağlayacağız.

IF uygulaması akıllı telefonlarda bulunan uygulamalardan en akıllısı ve işe yararıdır desek yeridir. IF uygulaması bildiğiniz telefondaki uygulamaları birbirine bağlıyor. Örnek mi? mesela Facebook hesabınızı Twitter ve İnstagram’a bağlıyorsunuz ve orada paylaştığınız herşey otomatik olarak Facebook’ta da paylaşılıyor. Bunun gibi diyebiliriz bu IF uygulamasıda uygulamalarınızı birbirine bağlıyor ve yaptığınız bir hareket ile tüm uygulamaları birden idare edebiliyorsunuz üstelik komut sizde.

IF Akıllı Uygulama Nasıl Kullanılır

  • Öncelikle e-mail hesabınızda IF’e üye olun
  • My Recipes bölümündeki (+) simgesine dokunun
  • Collections, recommended, all time bölümünde işinize yarayacak olan reçeteyi seçin

IF Uygulaması Hakkında Detaylı Bilgiler

IF akıllı uygulamasını ANDROİD ve İOS işletim sistemine sahip tüm telefonlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm marketlerde indirilmeye hazır. Bu IF akıllı uygulamasını Facebook, Dropbox, Instagram, Twitter ve Gmail gibi en çok kullanılan uygulamaları birbirine bağlayarak kullanabildiğiniz gibi birde Nest Termostat, Fitbit ve Philips Hue Lightbulbs akıllı ev aletlerinide birbirine bağlayarak kullanabilirsiniz. Örneğin bu uygulama ile İnstagram’da yaptığınız paylaşımın Facebook’tada olmasını sağlayabilir veya Facebook’ta beğendiğiniz resmin otomatik olarak indirilmesini bile sağlayabilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here