Ana Sayfa Teknoloji Haberleri IFA Berlin 2020 İptal Edildi!

IFA Berlin 2020 İptal Edildi!

0

Bu yılın başlarında, en büyük akıllı telefon konferanslarından biri olan MWC 2020 (Mobil Dünya Kongresi), Coronavirus nedeniyle iptal edildi. Benzer şekilde IFA Berlin 2020 etkinliği de iptal edildi.

IFA Berlin 2020’nin bu yıl Eylül 2020’de yapılması gerekiyordu. Ancak yerel hükümet 24 Ekim 2020’ye kadar 5.000’den fazla katılımcıyla yapılacak tüm etkinlikleri yasakladı. Ancak organizatörlerin önerdiği gibi çevrimiçi olarak yapılabilir. IFA Berlin’in resmi kolu tarafından yapılan bir Twitter dizisinde, bu “benzeri görülmemiş zamanlar” için benimsemeyi planladıkları “yeni yenilikçi konsept tasarımı” hakkında konuşan altı tweet paylaşıldı.

İş parçacığında IFA Berlin, etkinliğin dünyanın tüketici elektroniği ve ev aletleri için en önemli fuarı olduğunu belirtti, ancak buna rağmen, etkinlik bu yıl devam eden salgın nedeniyle düzenlenemiyor. Bununla birlikte, diğer alternatifleri arayan organizatörleri ve planlamanın zaten ileri aşamalarda olduğunu tweetlediler. IFA Berlin 2020 gibi etkinlikler markalar, üreticiler ve perakendeciler için oldukça önemli.

Bu nedenle, yakın gelecekte bu yılki etkinlik için güncellenmiş konseptinin ayrıntılarını sunmayı planlıyorlar. Şu anda olduğu gibi, pandemi hala büyük endişe kaynağıdır, bu nedenle çevrimiçi bir akış muhtemelen engelin en açık cevabı olacaktır. Ancak, herhangi bir şeyi onaylamadan önce resmi bir duyuru beklemek zorunda kalacağız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version