Ana SayfaTeknoloji Haberleriimo Görüntülü Görüşmeler Android Uygulaması

imo Görüntülü Görüşmeler Android Uygulaması

-

Bundan beş altı sene önceye gittiğimizde, telefonumuzdan görüntülü konuşmanın neredeyse imkansız olduğunu düşünenler bulunmaktaydı. Fakat, şimdi öyle imkanlara sahibiz ki, internet sayesinde dilediğimizce görüntülü olarak konuşabiliyoruz. Tabi bunun için bize yardımcı olan uygulamalar bulunmaktadır.

Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen imo Görüntülü Görüşmeler Android Uygulaması ile istediğiniz yerden arkadaşlarınızla veya aileniz ile görüntülü ya da sesli konuşma yapabilirsiniz.

SMS veya MMS gibi mesajlaşma araçlarının üzerinden değil, tamamen internet bağlantısı ile iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede, yüksek fatura tutarları ile karşılaşmanıza gerek kalmıyor.

imo 1

Yüksek kaliteli görüntülü ya da sesli konuşmalar yapabileceğiniz imo Görüntülü Görüşmeler Android Uygulaması, şimdiden 50 milyon kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu sayı her geçen gün bir adım daha ileri gitmektedir.

Android uygulamasında sadece görüntülü ve sesli konuşma bulunmuyor. Bunların dışında, ufak sosyal medya araçlarına da yer veriliyor. Dilediğiniz zaman fotoğraf paylaşabiliyorsunuz ya da kendinizi etiketler ile tanımlayabiliyorsunuz. Bu tanımlamalar ve paylaşımlar, uygulamada yer alan arkadaşlarınız tarafından görülebiliyor.

Grup sohbeti de yapabileceğiniz imo Görüntülü Görüşmeler Android Uygulamasına ulaşmak için Google Play Store’a giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve cihazınıza kurulumunu yapabilirsiniz.

İyi sohbetler dilerim!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here