Ana Sayfa Akıllı Telefon Infinity Ekranlı Samsung Galaxy J6 FCC Onayında Ortaya Çıktı

Infinity Ekranlı Samsung Galaxy J6 FCC Onayında Ortaya Çıktı

Yeni Samsung Galaxy J6 akıllı telefonları için yepyeni bilgiler var. FCC onayında görüntülenen Samsung Galaxy J6 modeli için sürpriz özellikle yolda mı? İşte konu hakkında tüm bilinenler.

-

Samsung, ilk olarak amiral gemisi modelleri için kullandığı Infinity ekran teknolojisini yavaş yavaş tüm serilere uygulamaya başladı. İlk olarak S serisi amiral gemisi akıllı telefonlar için kullanılan sonsuz ekran teknolojisinin, daha sonra Samsung’un A serisi akıllı telefonları için kullanıldı. Amiral gemisi akıllı telefonlara en yakın orta segment akıllı telefonlar olarak bildiğimiz A serisi akıllı telefonlarda kullanılan ekranların, şimdi ise Samsung Galaxy J6 modeliyle beraber J serisinde karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

Bugün ortaya çıkan bir FCC onayında da Samsung Galaxy J6 akıllı telefonlarının özellikleri ve ekranları konusunda yeni bilgiler paylaşıldı.

Samsung Galaxy J6 Özellikleri Nasıl Olacak?

Teknik kısımda yeni akıllı telefonların Exynos işlemci serisinden Exynos 7870 işlemcileri kullanacağı yönünde bilgiler var. Tabii ki kesin olmamakla beraber Samsung Galaxy J6 akıllı telefonlarının işlemci kısmında böyle bir seçim yapmasıyla beraber RAM bellek kısmında ise 2 GB seçeneğine yer verileceği belirtiliyor.

Samsung Galaxy J6

Android Oreo işletim sistemi kullanacak olan giriş segment akıllı telefonun, asıl değişiklikleri ise ekran kısmında olacak. 5.6 inç bir ekrana sahip olacağı söylenen Samsung Galaxy J6 modelinin, ekran kısmında 18.5:9 ekran oranı sunacağı ve sonsuz ekran teknolojisini kullanan giriş modeli olacağı belirtiliyor. Ardı ardına gelen bu bilgiler ve son olarak bu bilgilerin FCC üzerinde onaylanmış olması, çerçevesiz ekranlar için Samsung’un yeni kararlar aldığını gösteriyor.

Samsung Galaxy J6

Markanın kısa bir süre öncesinde de çentikli ekran için patent görselleri ortaya çıkmıştı. Bu detaylar ve Samsung Galaxy J6 modeli için gelen bilgileri düşünecek olursak, bir sonraki amiral gemisi serisinde yeni bir ekran teknolojisine geçileceği, bunun yanında orta segment ve giriş seviyesi akıllı telefonlarda ise mevcut sonsuz ekran sistemine geçiş yapılacağı düşünülebilir. Bunlar için yeni modellerin tanıtımını beklememiz gerekiyor. Tanıtımlardan sonra daha detaylı yorumlar yapmak mümkün olacak. Şimdilik bilgiler bu kadar ile sınırlı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here