Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram için Önemli Bir Güncelleme Yolda Olabilir

Instagram için Önemli Bir Güncelleme Yolda Olabilir

Instagram için bir güncelleme daha yolda. Bu kez Instagram için neler değişecek? İşte yeni güncellemenin detayları.

-

Sosyal medya devlerinden biri olan Instagram, sürekli güncelleme yayınlayan uygulamalar arasında yer alıyor. Kullanım deneyimini sürekli olarak değiştiren uygulama için yine bir güncelleme hazırlıklarının başladığı söyleniyor.

Bu alanda paylaşımlarıyla bilinen sosyal medya araştırmacısı Matt Navarra tarafından yeni bir iddia geldi. Ünlü isim bu kez çok daha kapsamlı bir güncellemenin yolda olduğunu işaret etti.

Sözü daha fazla uzatmadan yeni güncellemenin nasıl artılar getireceği ve güncellemenin hangi alanda etkili olacağına geçelim.

Instagram Yeni Giriş Sistemi Geliyor

Ünlü isim tarafından yapılan açıklamalara göre Instagram giriş sistemi değiştirilecek. Bu alanda kullanıcıların işlerinin biraz daha kolaylaştırılacağı söyleniyor. Özellikle çoklu hesap kullanıcıları için işleri kolaylaştıracak bir giriş sistemi gelecek.

Ayrıca Bakınız: Facebook’da Engellendiğinizi Nasıl Öğrenirsiniz?

Çoklu hesaplara girişin tek bir menü üzerinden yapılmasını sağlayacak olan güncelleme, tek bir şifre ve tek bir kullanıcı adıyla tüm hesaplarınıza giriş yapmanızı sağlayacak. Sadece belirlediğiniz şifre ve kullanıcı adınızı yazmanız yeterli olacak.

Instagram

Tüm çoklu hesaplara giriş için tek bir şifre sisteminin kullanılması, işleri oldukça kolaylaştıracak. Bu durumda çoklu hesaplar arasında geçiş için zaman harcamanıza bile gerek kalmayacak. Tek bir hesaptan tüm hesaplarınızı yönetebiliyormuş gibi düşünebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Gmail Gizli Mod Nedir? Nasıl Kullanılır?

Tabii ki bu güncelleme şu an için resmi olarak açıklanmış bir güncelleme değil. Daha önce beta sürümleri içerisinde yer alan kodları değerlendirerek önemli yenilikleri ortaya çıkaran Matt Navarra, bu konuda net bilgiler paylaşmış olsa da daha detaylı bilgiler için Instagram tarafından yapılacak resmi açıklamaları beklememiz gerekiyor. Yeni sürüm için açıklamalar yapılacak olursa, sitemizde yer vereceğiz.