Ana Sayfa İpucu Instagram Keşfet Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram Keşfet Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram Keşfet Sorunu için çözüm önerileri ve tüm yöntemleri listeledik.

-

Sosyal medya uygulamaları içerisinde farklı yapısıyla öne çıkmayı başaran Instagram, son aylarda aldığı güncellemelerle beraber bir dizi yeni özellik kazandı. Uygulamanın geçtiğimiz senelerde gelen bir güncelleme sonrasında kazandığı yeni özelliklerden birisi de keşfet bölümü olmuştu.

Kullanıcıların ilgi alanlarına göre farklı hesaplar keşfetmesi ve uygulama içi etkileşimin artmasını sağlayan keşfet bölümü, çok kısa bir süre içerisinde beklenmedik bir şekilde ilgi de görmeyi başarmıştı.

Her ne kadar sevilen ve çok sık kullanılan bir bölüm olsa da bu bölümde de yaşanan bazı sorunlar yok değil. Instagram Keşfet Sorunları içerisinde en sık karşılaşılan sorunda akışın yenilenmemesi sorunu. Peki, Instagram Keşfet Sorunu nasıl çözülür?

Instagram Keşfet Sorunu için Bağlantıları Kontrol Edin

Instagram Keşfet Sorunu çözümü için ilk yapacağınız şey bağlantılarınızı kontrol etmek olacaktır. Eğer bağlantınızda sorun varsa ya da bağlantınız güçlü değilse akışın yenilenmemesi ve keşfet bölümünün boş kalması gibi durumlarla karşı karşıya kalınabiliyor.

instagram Kesfet Sorunu

Bu nedenle ilk deneyeceğiniz işlem bağlantılarınızı kontrol etmek olacaktır. Hücresel veri bağlantınızda bir sorun olması durumuna karşın bu gibi bir bağlantı da WİFİ ağına girmeyi deneyin. Güçlü bir WİFİ bağlantısını kurduktan sonra Instagram Keşfet Sorunu için yeniden kontrol yapmanız gerekiyor.

Akış Düzenleme Sorununun Giderilmesi

Sağlam bir bağlantı kurulmasına karşın hala Instagram Keşfet Sorunu yaşıyorsanız, bu durumda da yapacağınız birkaç işlem daha var.

  • Instagram uygulamasına gelin ve uygulamadan tamamen çıkış yapın.
  • Tam anlamıyla uygulamadan çıkış yaptıktan sonra telefon menüsü üzerinden ayarlar sekmesine giriş yapın.
  • Ayar menüsüne gelip, buradan uygulamalar kısmına girmeniz gerekecek. Instagram uygulamasından seçim yapıp ön bellek silme işlemi yapın. Bu işlemin ardından verileri silmeniz gerekiyor.
  • Her iki işlemi yaptıktan sonra telefonunuzu yeniden başlatın.
  • Telefonunuzu yeniden başlatmanızın ardından uygulamaya yeniden giriş yapın.
  • Instagram Keşfet Sorunu için bu yöntemle yapacağınız düzenlemeler yeterli olacaktır. Uygulamayı yeniden başlatmanızın ardından yine aynı sorunu yaşarsanız, son işlem olarak uygulamayı telefondan silmeniz gerekiyor.
  • Instagram’ın en güncel sürümünü tekrar yükleme işleminden sonra muhtemelen bir sorun kalmayacaktır.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Sonraki İçerikCandy Crush

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir? 2020

Son zamanlarda artan erişim kısıtlamaları, web sitelerinin daha da sinir bozucu hale gelmesine neden oldu. Sadece Türkiye değil, birçok ülke internete kısıtlamalar getirerek, erişimi...

Sistemi Yormayan En İyi BlueStacks Alternatifleri

En iyi Bluestacks alternatifleri nelerdir? BlueStacks'in sisteminizi çok yorduğunu düşünüyorsanız, sistem yormayan alternatif emülatörleri denemek isteyebilirsiniz. BlueStacks, kullanıcıların bilgisayarlarında Android uygulamalarını çalıştırmalarına...

En İyi İş Tabletleri – Android, Windows, Chrome OS ve Diğerleri

Teknolojinin hayatımızın her yerinde bulunduğu bu dönemde birçok şirket, iş ihtiyaçlarını karşılamak için tablete yöneliyor. Tabletler, kurumsal düzeydeki uygulamalarla ve birçok özellikle...

Pop!_OS 20.10 Yayınladı İşte Getirdiği Yenilikler ve Kurulumu

Ubuntu 20.10 Groovy Gorilla güncellemesinin yayınlanmasından günler sonra, Pop! _OS 20.10 Linux dağıtım sistemi duyuruldu.Ubuntu 20.10 tabanı...

En İyi Oyun Laptopları 2020

Bilgisayar oyunlarının bir fenomen olduğu bu devirde, her türlü oyunu kaldırabilecek bir bilgisayar mı bakınıyorsunuz ? O halde yazımızı okumadan geçmemenizi tavsiye...