Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram Yeni Uygulama Geliştirdi

Instagram Yeni Uygulama Geliştirdi

-

Günümüzde artan ve özenilen lüks yaşamın iş adamları ve poker oyuncularının dahi lüks yaşamlarının paylaştıkları fotoğraf ortak sosyal ağ platformu Instagram yeni bir uygulama geliştirdi.

Üst tarafta dediğimiz üzere günümüzün vazgeçilmezi lüks yaşam maalesef kullanıcıları Instagram üzerinden fotoğraf paylaşmaya maruz bırakıyor, sürekli olarak yeni aldıkları kıyafetleri ve yaşadıkları yerleri Instagram üzerinden paylaşan iş adamları ve diğer normal lüks yaşam yaşıyan kullanıcılar ve Instagram bağımlıları bu haberimize sevinecek.

Instagram üzerinde kullanıcıların tek tuş ile fotoğraf paylaşabilecekleri uygulama bolt.

Snapchat uygulamasına benzeyen uygulama daha önce Facebook tarafından geliştirilen Snapchat alternatif uygulamasına benziyor, uygulama ile beraber kullanıcılar tek bir tuş ile fotoğraf çekebiliyor, fotoğraflar üzerinde herhangi bir düzenleme uygulanmaz sizin dünyanız en doğal haliyle diğer insanlar ile paylaşılmaktadır, kolay açıklamalar, arkadaşlarınıza yanıt verebilme, 20 arkadaş ekleme.

Gibi özelliklere sahip olan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır, uygulamayı Google Play Store veya Appstore üzerinden indirebilirsiniz.

25,777BeğenenlerBeğen
57,901TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here