Ana SayfaTeknoloji Haberleriİnstagram'da Yeni Trend Bardaklı Kafalar!

İnstagram’da Yeni Trend Bardaklı Kafalar!

-

İnstagram, Facebook, Twitter ve Vine olmak üzere bu 4 sosyal paylaşım site ve uygulamalarındaki kullanıcıların yaptıkları çılgınca şeyler artık son günlerin en popüler trend’lerinden bir tanesi olabiliyor. Şimdide İnstangram’da yeni başlayan ”Bardak Kafa” akımı trend oldu diyebiliriz

Sosyal medya siteleri ve uygulamaları hayatımzıın çok büyük yerini kaplıyorular. Geçtiğimiz günlerde ”Yeni Trend Çirkinden Güzele” başlığında bir trend’i sizlere tanıtmıştık ve o trend ile Vine fenomenleri yine bol bol videolarını paylaşmışlardı ve büyük bir akımın başlamasına sebep olmuştu. Şimdi birkaç gencin İnstagram’a başlattıığı Bardak Kafa olayı sosyal medyanın en büyük trendlerinden bir tanesi oldu diyebiliriz.

bardak kafa 1

İnstagramı takip ederseniz BreakfastMugshot  hastagı ile paylaşılan fotoğraflara dikkat edin işte bu yeni bir akımın başlangıcı ve sosyal medyanın yeni akımı oldu diyebiliriz. Ancak gerçekten eğlenceli görülen Bardak Kafa trend’inin geçtiğimiz haftalarda olan ”Koltuk Altı” trend’ine göre çok çok eğlenceli ve renkli olduğunu söyleyebiliriz. En azından ünlüler dahil pek vatandaşımızın paylaştığı bu trend resimleri koltuk altı trend’indeki paylaşılan fotoğraflara göre çok daha eğlenceli ve çok daha renkli durması bizleri mutlu etti.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here