iOS 11.4.1 Güncellemesi Yayınlandı! İşte Yenilikler...

Apple tüm uygun cihazlarına iOS 11.4.1, HomePod 11.4.1, tvOS 11.4.1 ve watchOS 4.3.2 sürümlerini yayınladı. Yalnızca USB Sınırlı Mod‘undan bahseden iOS güncellemesi için ayrıntılı sürüm notu bulunuyor. Yeni özellik üçüncü taraf uygulamaların telefon sahibinin izni olmadan telefona girmesine izin vermemekte ve güvenliği daha da artırmaktadır.

iOS 11.4.1 Güncellemesi Yayınlandı! İşte Yenilikler...

Dört güncellemenin tamamı iOS sürümleri de dahil olmak üzere bakım sürümleri olarak kabul edilebilir. Yazılım güncelleme özelliği ile iTunes veya OTA üzerinden kurulabilirler. HomePod cihazları yeni sürüme otomatik olarak geçerler.

Güncellemelere başlamadan önce en az % 50 şarjınız olduğundan emin olun. Apple TV ve Apple TV 4K’da Ayarlar uygulaması aracılığıyla tvOS 11.4.1 sürümünü yükleyebilirsiniz. Ancak otomatik güncellemeleri etkinleştirdiyseniz bu güncellemeyi zaten almış olabilirsiniz.

iOS 11.4.1 Güncellemesi Yayınlandı! İşte Yenilikler...

Beklenen yeni özelliklerin bazılarının olmaması 2018 iPhone’lar ile birlikte Eylül ayında tanıtılması gereken iOS, TVOS ve watchOS’un bir sonraki büyük sürümleri için ayrılmıştır. Bunların hepsi şu anda beta sürümlerinde olup Apple Cuma günü iOS 12 genel beta 2‘yi yayınlamıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here